Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Металопластикові вікна REHAU: сучасний дизайн, висока якість

Металопластикові вікна REHAU: сучасний дизайн, висока якість
08.04.1970

Металопластикові вікна з ПВХ-профілю німецького концерну REHAU зарекомендували себе як сучасний продукт високої якості для всіх видів об'єктів як на європейському ринку, де металопластикові вікна REHAU встановлюють вже більше 50 років, так і на віконному ринку України.

Високі функціональні і якісні характеристики ПВХ-профілю REHAU дозволяють створювати металопластикові вікна будь-якої конфігурації, форми, ступеня складності, сучасного дизайну і, при необхідності, нестандартного вигляду, що важливо при будівництві будівель і об'єктів інфраструктури, чиє архітектурне рішення вимагає особливого дизайну і надійності конструкції.

Металопластикові вікна REHAU виробництва компанії ГАЗДА Екозберігаючі вікна відповідають найвищим стандартам якості, володіючи високою стійкістю до механічних навантажень і атмосферних впливів (опади, літня спека, морози, вітру), а також стабільністю характеристик, які забезпечуються формоустойчивостью, ударною міцністю і пластичністю ПВХ-профілю REHAU .

Сучасний дизайн і естетичний вигляд металопластикових вікон дозволяє інтегрувати їх в будівлі з найвищими вимогами до зовнішнього вигляду об'єктів (історичні райони міст, концептуальні забудови центральних вулиць, сучасні об'єкти інфраструктури та ін.). Снігова білизна поверхні ПВХ-профілю REHAU, а також широка колірна гамма ламінуючих плівок для додання вікнам різних кольорів, відтінків, фактур, забезпечують бездоганний вигляд металопластикових вікон на довгі роки, не вигорить на сонці і не змінюючи відтінку протягом усього періоду експлуатації.

Металопластикові вікна високої якості з привабливим сучасним дизайном для об'єктів будь-якої складності і призначення ви можете замовити в компанії ГАЗДА Екозберігаючі вікна, що є авторизованим партнером концерну REHAU на території України.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку