Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Металопластикові вікна REHAU - якість, доступне всім

Металопластикові вікна REHAU - якість, доступне всім
12.08.2017

Металопластикові вікна REHAU ефективно зберігають тепло, захищають будинок від атмосферних впливів і вуличного шуму, органічно вписуються в будь-який інтер'єр і невибагливі в обслуговуванні і догляді. При цьому ціна на металопластикові вікна REHAU є оптимальною у співвідношенні «ціна - якість», надаючи можливість придбання дійсно якісного продукту за розумною ціною без переплат.

Металопластикові вікна REHAU виготовляються з профільних систем німецького концерну REHAU і володіють відмінною якістю, довговічністю і надійністю, підтвердженими десятиліттями бездоганної експлуатації в Німеччині і країнах Європи. В українському кліматі з його сніжними зимами і жарким літом, вітрами і відлигами з істотним перепадом температур протягом доби, металопластикові вікна REHAU зарекомендували себе як дійсно надійні конструкції, стійкі до будь-яких погодних сюрпризів і забезпечують якісний захист приміщень.

Знамените німецьке якість металопластикових вікон REHAU проявляє себе і в довговічності, з якої здатні служити металопластикові вікна REHAU без втрати функціональних характеристик і бездоганного зовнішнього вигляду. Навіть через кілька десятків років ваші металопластикові вікна залишатимуться все такими ж білими, гладкими і міцними. Вони не схильні до деформації, не сприйнятливі до впливу ультрафіолетових променів, підвищеної вологості, природних мікроорганізмів.

Слід зазначити, що деякі елементи металопластикового вікна не так довговічні, як сама профільна система. Наприклад, ущільнювачі і фурнітура надійного виробника прослужать без проблем 10-15 років, після чого їх можна частково або повністю замінити. До того ж, правильно доглядаючи за всіма елементами металопластикового вікна, можна істотно продовжити термін їх служби. Своєчасно очищаються і змащувані спеціальними засобами, ущільнювачі і фурнітура служать в середньому на 5 років довше, прекрасно справляючись зі своїми функціями.

Компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна є авторизованим партнером REHAU в Україні і надає металопластикові вікна REHAU високої якості за доступною ціною. Наша сервісна служба дбає про обслуговування металопластикових вікон і їх надійному функціонуванні протягом усього терміну експлуатації.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку