Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Металопластикові вікна: особливості та переваги

Металопластикові вікна: особливості та переваги
08.04.1970

Металопластикові вікна: особливості та переваги

Металопластикові вікна мають особливості, що відрізняють їх від звичайних пластикових вікон.

Металопластикові вікна оснащені додатковим металевим каркасом, вбудованим в ПВХ-профіль пластикового вікна. Металевий каркас - армуючий профіль - вбудований в основну камеру ПВХ-профілю пластикового вікна і є сталевим елементом посилення.

Армуючий профіль - основа всього металопластикового вікна і служить для додання додаткової жорсткості, міцності та стійкості пластикової віконної конструкції.

Додаткова міцність і стійкість металопластикових вікон необхідні при експлуатації вікон на верхніх поверхах висотних будівель, в суворих кліматичних умовах, в виробничих та промислових приміщеннях.

Металопластикові вікна зберігають всі переваги пластикових вікон, додатково набуваючи нових якісні характеристики. Довговічність таких вікон істотно збільшується, вони надійні. Тому попит на металопластикові вікна на віконному ринку зростає, хоча ціна на металопластикові вікна вище за рахунок присутності армуючого профілю в конструкції металопластикових вікон.

Металопластикові вікна є пластичними і універсальними, дозволяють задовольняти будь-які вимоги до форми і конструкції вікна. Металопластикові вікна нечутливі до атмосферних впливів і прослужать не менше 20 років.

Металопластикові вікна екологічно безпечні і не становлять загрози для здоров'я людини і навколишнього середовища.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку