Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Металопластикові вікна: як правильно вибрати вікна?

Металопластикові вікна: як правильно вибрати вікна?
08.04.1970

Металопластикові вікна представлені на вітчизняному ринку різними марками і виробниками ПВХ-профілів. Здаються однаковими при побіжному погляді, металопластикові вікна мають відмінні один від одного характеристики і техніко-фізичні показники, обумовлені їх будовою, складом, якістю сировини та збірки.

Металопластикові вікна, вибір відповідних вікон, їх монтаж - досить складний процес, як з технічної точки зору, так і щодо вибору оптимальних характеристик і вартості вікна. Щоб металопластикові вікна служили Вам довго і справно, при виборі вікна необхідно звернути увагу на кілька основних критеріїв, які суттєво впливають на якість і надійність вікна:

  • ПВХ-профіль вікна;
  • склопакет;
  • фурнітура вікна;
  • гарантійні зобов'язання компанії.

Вибираємо металопластикові вікна: ПВХ-профіль

Металопластикові вікна виготовляють з ПВХ-профілю, від якості якого в значній мірі і залежить якість вікна. Високі якісні і теплоізоляційні властивості ПВХ-профілю забезпечують кілька факторів:

кількість камер: чим більше камер в ПВХ-профілі, тим краще він зберігає тепло (для кліматичних умов України оптимальною є трикамерна система, вікна ПВХ з двокамерним ПВХ-профілем можуть застосовуватися тільки в нежитлових приміщеннях);

якість сировини і хороша рецептура: до складу ПВХ-профілю входить більше десятка компонентів, що забезпечують стабільні характеристики і відповідність нормам екологічної безпеки, державних стандартів і СНиП для житлових приміщень (перевіряйте наявність відповідних сертифікатів при виборі вікна);

товщина зовнішніх стінок ПВХ-профілю вікна для житлових приміщень повинна бути не меньше3,0 ± 0,2 мм.

Далеко не завжди варто переплачувати за ПВХ-профіль, але і намагатися заощадити на ньому теж не варто. ПВХ-профіль REHAU, з якого виготовляє металопластикові вікна компанія ГАЗДА, володіє всіма заявленими характеристиками і є оптимальним у співвідношенні «ціна - якість».

Вибираємо металопластикові вікна: склопакет

Металопластикові вікна на 80% складаються з склопакета, тому вікна з невідповідним склопакетом не зможуть забезпечити тишу і комфорт у вашому домі. Характеристики склопакета залежать від наступних факторів:

  • кількість стекол в склопакеті вікна (тепло- і звукоізоляція вікна значно залежать від кількості стекол);
  • вид скла в склопакеті (енергозберігаюче скло з низькоемісійним покриттям зберігає тепло в приміщенні, загартоване має підвищену міцність до ударів і перепадів температури, армоване скло має пожежостійкими властивостями і т.д.);
  • герметичність склопакета, що забезпечується якісними герметиками і ущільнювачами.
  • Металопластикові вікна компанії ГАЗДА комплектуються тільки якісними склопакетами з урахуванням особливостей об'єкта (підвищені вимоги до шумоізоляції, теплозбереження і т.д.).

Вибираємо металопластикові вікна: фурнітура

Металопластикові вікна, зручність і надійність їх функціонування залежать також від якості і можливостей фурнітури, встановленої на вікна. Найважливіші чинники, які необхідно враховувати при виборі фурнітури - це зручність і технічні характеристики, що дозволяють фурнітурі проводити всі необхідні для Вас функції (відкривання, замикання, відкидання, мікропровітрювання, захист від злому і т.д.).

Металопластикові вікна компанії ГАЗДА комплектуються фурнітурою австрійської компанії МАСО, зарекомендувала себе на європейському ринку як високоякісної і надійної.

Вибираємо металопластикові вікна: гарантії

Металопластикові вікна компанії ГАЗДА мають гарантійний термін експлуатації 5 років, протягом якого гарантується якісне функціонування металопластикових вікон, в тому числі комплектуючих виробів і складових частин вікна.

Компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна виробляє металопластикові вікна з ПВХ-профілю REHAU будь-яких конфігурацій, кольорів і розмірів, має власну виробничу базу для повного циклу робіт і забезпечує металопластикові вікна гарантійним і післягарантійним обслуговуванням в спеціалізованій сервісній службі.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку