Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Металопластикові вікна і можливості панорамного скління

Металопластикові вікна і можливості панорамного скління
04.09.2017
Металопластикові вікна, що встановлюють власники котеджів і квартир, все частіше мають великі розміри і займають більшу частину стіни, відкриваючи чудовий вид на красивий природний або міський ландшафт. Панорамне скління стає справжнім трендом архітектури і дизайну,

Металопластикові вікна і можливості панорамного скління

Металопластикові вікна, що встановлюють власники котеджів і квартир, все частіше мають великі розміри і займають більшу частину стіни, відкриваючи чудовий вид на красивий природний або міський ландшафт. Панорамне скління стає справжнім трендом архітектури і дизайну, дозволяючи наповнювати приміщення великою кількістю природного світла і повітря, візуально збільшувати розміри кімнат, а при великих площах скління навіть створювати враження повної відсутності вікон.

Панорамне скління може мати безрамну і рамну основу. Безрамне скління красиво і дає відчуття повного єднання з природою, однак зовсім не забезпечує збереження тепла, тому використовується тільки для нежилих приміщень: терас, балконів, лоджій, зимових садів, веранд. Для житлових приміщень в наших кліматичних умовах використовують рамне скління, найбільш міцним, надійним і теплозберігаючим з яких є скління металопластиковими вікнами. Панорамні металопластикові вікна Металопластикові вікна володіють виключними можливостями для панорамного скління, забезпечуючи міцність конструкції, стійкість до експлуатаційних навантажень, надійність, довговічність і максимальне теплозбереження, незалежно від розмірів віконної конструкції.

Сучасні технології дозволяють встановлювати металопластикові вікна, виконуючи мінімум кріпильних елементів і інших деталей, які могли б зіпсувати чудовий вид з вікна. Металопластикові вікна великих розмірів можуть мати різні варіанти рам: розпашної, стулки відкриваються як у звичайних вікон; розсувний: стулки зсуваються в одному напрямі; портальна система: стулка відкривається і потім зсувається в сторону.

Вибір профільної системи для таких металопластикових вікон повинен забезпечити міцність і легкість, так як через велику площу скління створюється серйозне навантаження на опорну конструкцію. Склопакет краще вибирати однокамерний, щоб не збільшувати додатково вагу конструкції, а заради попередження тепловтрат укомплектувати склопакет спеціальним енергозберігаючим склом.

В літній час панорамні металопластикові вікна піддаються значному сонячному впливу, особливо якщо вікна виходять на південну сторону. Щоб захистити вікна від перегріву, а приміщення від спеки, рекомендуємо встановити склопакети зі спеціальними сонцезахисними характеристиками, наприклад склопакети Silverstar Select з комбінацією функцій тепло- сонцезахисту.

Встановлювати панорамні металопластикові вікна повинні спеціалісти, що пройшли спеціальну підготовку, тому що встановлення таких вікон потребує великої майстерності, спец. навичок, інструментів і матеріалів. Неякісний монтаж може призвести до порушення геометрії вікна, герметичності стиків, і інших несприятливих факторів, що призводять до втрат тепла і передчасному виходу віконної конструкції з ладу. Наші спеціалісти проходять підготовку в Академії REHAU і володіють високою кваліфікацією в монтажі металопластикових вікон будь-яких розмірів і конфігурацій.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку