Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Металопластикові вікна та питання вентиляції

Металопластикові вікна та питання вентиляції
11.04.2017

Металопластикові вікна мають безліч відмінних експлуатаційних якостей, в тому числі і високим рівнем герметичності. Металопластикові вікна не пропускають протяги з вулиці, а також перекривають доступ повітря в приміщення, що може сприяти утворенню конденсату на поверхні вікна при недостатньому вентилювання приміщення. Сучасні виробники оснащують металопластикові вікна спеціальними пристроями для провітрювання.

Металопластикові вікна: модернізовані методи вентиляції

Металопластикові вікна можуть комплектуватися автоматичними провітрювачами, які представляють собою електромеханічні пристрої, довільно відкривають та закривають стулки вікна. Частина, що містить електропривод, монтується на раму, а друга, відповідно, на стулку. Ступінь вентиляції контролюється механічними обмежувачами, вбудованими в фурнітуру вікна.

Металопластикові вікна з розвитком науки і техніки постійно вдосконалюються. Новою розробкою, яка поліпшує характеристики, якими володіють металопластикові вікна, є мікровентиляція склопакетів. Пристосування, вбудовані в металопластикові вікна, одночасно забезпечують витяжку і приплив повітря, що позитивно впливає на атмосферу в приміщенні. Металопластикові вікна також обладнуються спеціальними вентиляційними планками, що кріпляться у верхній частині вікна паралельно підвіконню. Незважаючи на свої позитивні характеристики, ці заслінки порушують звукоізоляцію і є причиною простудних захворювань, так як створюють значні повітряні потоки.

Металопластикові вікна зі спеціальними вбудованими клапанами є творцями сприятливого клімату приміщення. Конструкція клапана дозволяє затримувати потік повітря під дією природного тиску і руху повітряних мас. Металопластикові вікна, які забезпечені такою системою, забезпечують стабільну вентиляцію при закритих стулках, що робить експлуатацію вікна ще безпечніше.

Металопластикові вікна ─ це сучасні високотехнологічні конструкції, що мають безліч переваг. Однак, негативним фактором є зайві консерваційні властивості вікна, які запобігають проникненню повітря в приміщення, що може викликати утворення вологи на вікнах. Для запобігання конденсату використовують різноманітні механічні і автоматичні пристосування, установка яких забезпечує вентиляцію і робить металопластикові вікна хранителями домашнього затишку.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку