Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Металопластикові вікна та питання безпеки

Металопластикові вікна та питання безпеки
08.04.1970

Металопластикові вікна, будучи сучасними, надійними і технологічними конструкціями, дозволяють ефективно вирішувати питання безпеки, що є надзвичайно актуальним (особливо для жителів першого і останнього поверхів).

Сучасні матеріали і технології дозволяють додати металопластикових вікон такі характеристики і властивості, які перешкоджають злому і проникнення зловмисників в приміщення через вікна.

Протівовзломниє властивості металопластикових вікон обумовлені наявністю декількох складових:

  • посилена рама з кріпленнями;
  • спеціальне протиударне скло;
  • противовзломная фурнітура;
  • якісний монтаж.

Металопластикові вікна виготовляються з ПВХ-профілю, в центральну камеру якого встановлюється металеве армування з оцинкованої сталі. Армування квадратного перетину з великою товщиною стінок є істотним компонентом безпеки металопластикового вікна. Від ширини ПВХ-профілю також залежить осьової розмір фурнітури, яка встановлюється на вікна.

Ударостійке скло значно підвищує протизламні характеристики металопластикового вікна, будучи здатне витримувати удари значної сили. Армоване скло, що містить тонку, практично невидиму оку металеву сітку, або триплекс (багатошарове скло, що складається з декількох листів скла зі спеціальним полімером між ними) якщо і розіб'ється при сильному ударі, щось не розлетиться на друзки, а залишиться «висіти» на внутрішньому кріпленні (сітці або плівці), перешкоджаючи проникненню в приміщення.

Протизломна фурнітура різних рівнів захисту, встановлена ​​на металопластикові вікна, ефективно протистоїть злому вікна завдяки наявності особливого вузла, що перешкоджає віджимання стулки, а також замикаючої цапфи особливої ​​грибовидной форми, що входить в надійне зачеплення з відповідною планкою і протидіє злому. Спеціальні віконні ручки, як наприклад, ручка REHAU Linea Design, оснащені запірним механізмом, що перешкоджає спробам відкрити ручку ззовні приміщення.

Посилення безпеки металопластикових вікон досягається також за рахунок якісного монтажу. Всі елементи кріплення повинні відповідати матеріалу, з якого виготовлені стіни будинку, і встановлюватися так, щоб зусилля при зломі передавалися на зовнішню стіну. Кріплення виробляють поруч з відповідними планками фурнітури, що забезпечує необхідну міцність.

Компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна виготовляє металопластикові вікна, що відповідають найвищим вимогам безпеки, з сучасних і якісних матеріалів і комплектуючих, які захистять ваш будинок від небажаного проникнення зловмисників.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку