Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Металопластикові вікна та екологія

Металопластикові вікна та екологія
08.04.1970

Металопластикові вікна та екологія

У наш час тема екології дуже популярна. Вона стоїть в одному ряду з так часто обговорюваної політикою і економікою і викликає такі ж емоції у наших громадян. Боротися за поліпшення екології зараз навіть модно. Магазини пропонують сотні екосумочек з прикольними малюнками і фразами, фабрики випускають Екомебель, люди відмовляються від натурального хутра (щоб врятувати братів наших менших), в супермаркетах продукти продаються тільки з позначкою «Без ГМО», а на дорогій косметиці завжди написано - «органічна».

Ще не діліть своє сміття на «скло» і «пластик», носите шубу з лисиці і псуєте озоновий шар своїми улюбленими дезодорантами? Тоді, мабуть, ви злегка старомодні. Зараз все, як ніколи раніше, піклуються про своє здоров'я і про майбутнє матінки-Землі. Але все-таки більше - про своє здоров'я: всім важливо, з чого складається продукт, який вони придбали. І металопластикові вікна не є винятком. Уже сама назва говорить, що вони екологічно безпечні. Тільки уявіть, що помінявши вікна в двокімнатній квартирі, ви щотижня рятуєте дерево вагою 150 кг! Скільки лісів ми зможемо зберегти, не витрачаючи їх на дерев'яні вікна та двері! Металопластикові вікна економлять енергію і зберігають природні ресурси. Таким чином, вони дбають не тільки про сьогодення, а й про наше майбутнє.

На жаль, не всі металопластикові вікна можна назвати екологічно безпечними. Якісне або неякісне вам встановлять вікно, звичайно ж, буде залежати від компанії-виробника. Є фірми, які дбають лише про швидкого прибутку: вони додають до складу профілю шкідливі речовини, скорочуючи цим витрати на виробництво, а потім пропонують їх вам за ціною трохи нижче, ніж у конкурентів. Це як раз той випадок, коли заощаджувати просто нерозумно. Чи не ловіться на дешевизну і вимагайте сертифікати якості.

Однією з компаній металопластикових вікон, яка дійсно піклується про захист екології, є компанія ГАЗДА. ПВХ-профілі REHAU, що застосовуються при виготовленні вікон ГАЗДА, складаються з органічних речовин і солей. У вікнах ГАЗДА немає свинцю. Вони мають Рециклювання тип виробництва, який завдає мінімум шкоди навколишньому середовищу. Вікна компанії ГАЗДА відповідають всім екологічним нормам Євросоюзу.

Отже, можемо підвести підсумок, що якісне металопластикове вікно - це:

  • продукція з екологічно чистих і високоякісних комплектуючих;
  • виробництво, установка і сервіс, який сприяє енергозбереженню;
  • створення екологічного і здорового комфорту у вашому будинку.

Дезодоранти викинули, шубу подарували бомжам, «сіли» на огірки і петрушку (тільки з бабусиної екологічно чистого городу), може, навіть вступили в «Партію Зелених» ... Хіба мало до чого може довести свідомої людини страх перед майбутнім. Але якщо ви ще не поставили в своєму будинку металопластикові вікна, не тягніть - зробіть свій внесок в покращення екології. Матінка-Земля буде вам за це дуже вдячна.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку