Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Металопластикові вікна ГАЗДА - географія продажів

Металопластикові вікна ГАЗДА - географія продажів
08.04.1970

Металопластикові вікна ГАЗДА - надійні, сучасні, екологічно безпечні пластикові вікна з високими характеристиками по тепло- та енергозбереження, звукоізоляції.

Металлоластіковие вікна ГАЗДА виробляються на сучасному високотехнологічному обладнанні з комплектуючих від європейських виробників, що заслужили довіру споживачів у багатьох країнах світу: ПВХ-профіль німецького концерну REHAU, скло англійської компанії Pilkington, віконна фурнітура австрійської компанії МАСО, обладнання для виробництва німецької фірми FIMTEC. Все це дозволяє нам створювати пластикові вікна найвищої якості і ступеня надійності.

Металопластикові вікна ГАЗДА користуються все більшим попитом і довірою на українському ринку. Ми цінуємо кожного Замовника, і для зручності обслуговування наших клієнтів відкриваємо нові офіси і філіали по всій території України, розширюючи географію покриття точками продажу.

На сьогоднішній день металопластикові вікна ГАЗДА можна придбати як в Києві (15 точок продажів), в обласних центрах (Чернігів, Львів), так і районних центрах і невеликих містах України - Білій Церкві, Обухові, Яготині, Броварах, Вишгороді, Борисполі, Бобровиці. Нещодавно відкрилася філія компанії ГАЗДА в місті Дубно Рівненської області. Детальну інформацію про точках продажів пластикових вікон ГАЗДА дивіться на сайті компанії в рубриці Контакти.

Металопластикові вікна компанії ГАЗДА можна придбати також, зв'язавшись в режимі on-line з нашими менеджерами або надіславши листа на електронну адресу компанії (вся інформація на сайті).

Металопластикові вікна ГАЗДА - зважений вибір якісних вікон за розумною ціною і екологічно безпечне життя!

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку