Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Металопластикові вікна великих розмірів і питання теплоізоляції

Металопластикові вікна великих розмірів і питання теплоізоляції
04.09.2017
Великі металопластикові вікна, також як і вікна нестандартних форм, користуються великою популярністю в сучасному будівництві і останні роки є справжнім архітектурним трендом.

Металопластикові вікна великих розмірів і питання теплоізоляції

Великі металопластикові вікна, також як і вікна нестандартних форм, користуються великою популярністю в сучасному будівництві і останні роки є справжнім архітектурним трендом.

Дійсно, металопластикові вікна великих розмірів мають велику кількість достоїнств: максимальне світлопропускання і природне освітлення приміщення більшу частину доби; чудовий панорамний вид з вікна; «розширення кордонів» і візуальне збільшення простору кімнати; легкість внутрішнього дизайну приміщення, ще підкреслюють великі вікна;

Однак, обираючи для свого дому великі металопластикові вікна, багато хто замислюється: чи зможуть такі вікна забезпечити достатній теплозахист в холодну пору року? Чи не буде «виходити» тепло з кімнат через вікна великого розміру? Варто змінити, якщо питання небезпідставне, адже віконна конструкція володіє більшою теплопровідністю, чим стіна будівлі, що утеплена спеціальними ізоляційними матеріалами. Однак досвід використання великих металопластикових вікон в країнах, в яких кліматичні умови схожі з українськими (а то і з більш жорстким кліматом), підтверджує – металопластикові вікна великих розмірів чудово справляються з теплоізоляцією приміщення взимку.

Більше того – металопластикові вікна сприяють збереженню тепла і економії енергоресурсів, що витрачаються на опалення приміщення! Енергоефективні металопластикові вікна REHAU Щоб металопластикові вікна великих розмірів ефективно впоралися з теплозахистом будівлі в зимові морози, необхідно правильно підібрати матеріали і комплектуючі: пвх-профіль, склопакет, фурнітуру.

На сьогоднішній день профільної системи, що володіє найбільш високими показниками по теплозахисту і енергозбереженню, є 6-камерна профільна система REHAU GENEO, що переважає над існуючими системами в тепло- і звукоізоляції, надійних характеристиках, герметичності, функціональності і енергозберігаючих якостях, навіть при максимальній площі скління. Унікальна геометрія профільної системи REHAU GENEO, її 6-камерна будова, відсутність стального армування, а значить і потенційних «містків холоду», надають вікнам найбільш високі показники по енергозбереженню у своєму класі (коефіцієнт теплопередачі Rопр. = 1,05 м2 С/Вт).

Оснастивши металопластикові вікна спеціальними енергозберігаючими склопакетами, Ви ще набагато збільшите їх теплозахисні якості. В енергозберігаючих склопакетах назовні скла наноситься спеціальне инзькоемісійне напилення, яке відбиває інфрачервоний (тепловий) спектр випромінення, що йде від опалювальних приладів, заважаючи втратам тепла через вікна.

Сам склопакет заповнюється інертним газом (аргоном), який також покращує тепло- і звукоізоляційні якості склопакета за рахунок щільності, динамічної в’язкості і власної теплоємності. Впливає на теплозберігаючі якості металопластикових вікон і якісна фурнітура, що забезпечує щільний прижим всіх віконних механізмів, надійне закриття і безпечне провітрювання, при якому приміщення суттєво не охолоджується, але поповнюється свіжим повітрям. Замовивши металопластикові вікна в компанії ГАЗДА, Ви можете не обмежувати себе в розмірах і формах вікон, остерігаючись втрат тепла, а вибрати вікна тих розмірів, які здаються Вам найбільш привабливими. Металопластикові вікна REHAU не тільки забезпечать збереження тепла в приміщенні, але і допоможуть економити енергоресурси, що витрачаються на опалення.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку