Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Комплектація металопластикового вікна фурнітурою

Комплектація металопластикового вікна фурнітурою
12.08.2017

Вибираючи металопластикові вікна, необхідно підійти серйозно і виважено не тільки до вибору ПВХ-профілю і склопакета, а й до комплектації вікна фурнітурою. Якість фурнітури, її функціональні і опціональні властивості буду безпосередньо впливати на якість, надійність і зручність в експлуатації металопластикового вікна.

Сучасна фурнітура металопластикового вікна ─ це не елементарний набір ручок і петель для відкривання-закривання вікна (як було в традиційних вікнах), а технологічні багатофункціональні механізми (кронштейни, затискні механізми, з'єднувальні елементи, тяги, петлі і т. Д.), Що забезпечують безліч необхідних для сучасного вікна опцій:

  • відкривання і закривання вікна в різних режимах;
  • поворот і нахил вікна, різні варіанти провітрювання, включаючи мікропровітрювання;
  • різні типи блокування вікна;
  • забезпечення щільного закривання стулок;
  • захисні і протизламні функції.

Якість фурнітури залежить від технології і матеріалу виготовлення. Компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна комплектує металопластикові вікна фурнітурою австрійської компанії MACO, європейського лідера у виробництві фурнітури комплектуючих, а також безумовного носія ідей та інновацій розвитку віконної техніки в цілому.

Металопластикові вікна, укомплектовані фурнітурою MACO, мають плавну і безперебійну роботу елементів, надійність експлуатації яких становить не менше 10 років (понад 20 000 циклів відкривання, відкидання і закривання). Всі без винятку елементи фурнітури MACO виготовляються тільки з литої або пресованої оцинкованої сталі і мають відчутний воскове покриття, що гарантує 100% захист від корозії. 

Наявність вдавленого ребра жорсткості на зовнішній шині всіх стикуються сполучними пластинами елементах фурнітури забезпечує стійкість до навантажень і стабільність функціонування на довгі роки. Металопластикові вікна з фурнітурою MACO надійні, функціональні, стабільні і зручні в експлуатації, а догляд за ними простий і не зажадає зусиль або значних витрат часу.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку