Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Як вибрати пластикові вікна: дізнаємося максимум про профіль

Як вибрати пластикові вікна: дізнаємося максимум про профіль
13.08.2018
Сьогодні на українському ринку представлено приблизно 6-8 великих виробників ПВХ-вікон (а точніше профільних систем, на базі яких і створюються віконні конструкції). У лінійці кожної з цих компаній є кілька варіантів профілю, що тільки ускладнює пошук відповідного рішення.

Сьогодні на українському ринку представлено приблизно 6-8 великих виробників ПВХ-вікон (а точніше профільних систем, на базі яких і створюються віконні конструкції). У лінійці кожної з цих компаній є кілька варіантів профілю, що тільки ускладнює пошук відповідного рішення. Через такої кількості пропозицій питання «як вибрати пластикові вікна?» Не втрачає своєї актуальності. Експерти запевняють, якщо ви зможете визначитися з профільною системою, то, як мінімум, витратите гроші з розумом, а в ідеалі купите кращу віконну конструкцію. Про те, як це зробити, ми і поговоримо в деталях.

Матеріал виготовлення

Сучасні профілі для пластикових вікон робляться з полівінілхлориду (ПВХ) і припускають наявність металевого армування. Цей матеріал не чутливий до температурних коливань і змін вологості, він не деформується, захищений від хімічно активних речовин, безпечний для здоров'я людини. З ПВХ можна сформувати нестандартні віконні форми, в тому числі арочні, закруглені.

Якісний полівінілхлорид відрізняється наступними особливостями:

  • · Не має запаху;
  • · Відрізняється однорідністю забарвлення;
  • · Має гладку поверхню без будь-якої зернистості;
  • · Позбавлений розлучень, нерівностей інших дефектів.

Якщо сподобався вам профіль відповідає цим критеріям, то ви фактично знаєте, які пластикові вікна краще вибрати. Профільна система з якісного ПВХ прослужить від 40-50 років і більше.

Товщина стінок профілю

Наступний важливий момент вибору ПВХ-вікон - розміри стінок профільної системи. Сьогодні нормовані показники товщини як зовнішньої, так і внутрішньої частини профілю.

І за цим критерієм виділяють три класи вікон:

  • · А - внутрішні стіни не менше 2,5 мм, а зовнішні - від 2,8 мм. Такі віконні конструкції оптимальні для житлових приміщень, вони міцні і володіють високими ізоляційними властивостями;
  • · В - допустима товщина менше - 2 для внутрішніх стінок і 2,5 - дня зовнішніх. Ці вікна гірше захищені від шуму і тепловтрат, їх радять встановлювати в офісах і інших нежитлових об'єктах;
  • · З - це ПВХ-вікна з найменшою щільністю профілю (товщина нижче, ніж для класу В).

Більшість пропонованих на ринку профільних систем мають 3-міліметрові зовнішні стінки, що свідчить про високі експлуатаційні характеристики вікон на їх основі. Але все ж варто додатково уточнити цей параметр при виборі.

Конструктивна глибина і число повітряних камер

Ще один важливий параметр - це ширина профілю (конструктивна глибина). Вона повинна становити не менше 50 (а відповідно до сучасних завдань енергозбереження - від 60, а то і 70 мм). Чим більше цей показник, тим тепліше пластикове вікно і товщі склопакет можна встановити в профільній системі (а це також прямо впливає на тепло- і звукоізоляцію).

У прямій залежності із зазначеними експлуатаційними параметрами знаходиться і число повітряних камер всередині профілю. Мінімальна їх число сьогодні - 3, але в більш «теплих» профільних системах їх кількість дорівнює 5-6 і більше. Вікна з таким профілем вибирати краще, якщо квартира виходить на північ і / або гучну вулицю.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку