Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Як прикрасити пластикові вікна на Хелловін

Як прикрасити пластикові вікна на Хелловін
04.09.2017
Пластиковые окна, являясь частью и фасада здания, и внутреннего интерьера помещения, могут быть отличной площадкой для украшения дома ко дню Хеллоуина, радуя глаз и создавая праздничное настроение как у жильцов дома, так и у прохожих.

Як прикрасити пластикові вікна на Хелловін

Пластикові вікна будучи частиною фасаду будівлі і внутрішнього інтер’єру приміщення, можуть бути чудовим майданчиком для прикрашання дому до дня Хелловіна, радуючи око і створюючи святковий настрій як у мешканців будинку, так і у звичайних перехожих. Хоча Хелловін прийшов до нас з англомовних країн зовсім нещодавно, багато кому припав до душі це жартівливе свято з його моторошним антуражем і веселими розіграшами.

Передати атмосферу цього дня і трохи «налякати» близьких і гостей допоможуть багаточисленні аксесуари і вироби, якими можна прикрасити пластикові вікна, підвіконня, карнизи, штори, стіни і інші поверхні приміщення. Пластикові вікна можна прикрасити вирізаними з паперу, картону, паперових хусточок, фольги, тканини фігурками персонажів Хелловіна: летючих мишей, відьм, павуків, привидів, чорних котів, покійників та ін.

Не приклеюйте фігурки до скла пластикового вікна скотчем або клеєм! Залишки клею дуже важко видалити зі скла, тому скористайтесь мильним розчином чи сахарним сиропом, які добре втримують паперові фігурки на склі, а потім легко змиваються водою.

Фігурки також можна намалювати на склі вітражними фарбами чи підвісити на нитках в вигляді гірлянд. Неодмінний атрибут Хелловіна – світильник Джека: гарбуз з вирізаною пикою і запаленою свічкою всередині. Поставити гарбуза можна на підвіконні пластикового вікна разом з іншими підходящими предметами: свічками в підсвічниках, сувенірними черепами і кістками, іграшковими павуками і летючими мишами, а також будь-якими іншими предметами залежно від вашої фантазії.

Будьте уважні при розміщенні свічок і світильників на підвіконні пластикового вікна! Щоб гарячий віск не потрапив на поверхність підвіконня, використовуйте в якості підставки підноси, підставки, щільну тканину, пласкі стійкі предмети. Карнизи і штори, що закривають пластикові вікна, також можуть слугувати святковими елементами.

Їх можна прикрасити фігурками персонажів, що вирізані з тканини чи інших матеріалів, що підвішені на нитках чи прикріплені прямо до штор. Якщо штори будуть білими чи помаранчевими, то прикріплені до них персонажі будуть виглядати максимально ефектно, особливо при відповідному випадку освітлення. Веселого Хелловіна!

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку