Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Як пластикові вікна зберігають тепло в приміщенні?

Як пластикові вікна зберігають тепло в приміщенні?
04.09.2017
З наближенням осінніх холодів і опалювального сезону, багато хто замислюється, як утеплити приміщення і звести до мінімуму втрати дорогоцінного тепла? Враховуючи постійне зростання цін...

Як пластикові вікна зберігають тепло в приміщенні?

З наближенням осінніх холодів і опалювального сезону, багато хто замислюється, як утеплити приміщення і звести до мінімуму втрати дорогоцінного тепла? Враховуючи постійне зростання цін на енергоносії, а також заявлений курс на вимушену економію теплової енергії, варто серйозно віднестись до питання збереження тепла в своєму помешканні, особливо, якщо в ньому проживають діти, люди похилого віку чи люди з ослабленим здоров’ям. Перш за все ми рекомендуємо звернути увагу на вікна. Саме через старі вікна з вашої квартири виходить від 25% до 40% тепла! Закладання щілин поролоном з подальшим заклеюванням вікна дозволить трохи знизити тепловтрати, але зовсім незначно.

Все одно, це не позбавить вас від протягів і суттєвих втрат тепла, до того ж процедуру утеплення вікна прийдеться повторювати знову кожного року, так як злежаний поролон не герметизує щілини, строк служби клейкого паперу. Самим ефективним, практичним і довготривалим рішенням питання є заміна старих вікон на пластикові. Здатність пластикових вікон ефективно справляються з тепловтратами доведена десятиліттями їх експлуатації в різних кліматичних умовах, включаючи і самі несприятливі.

Пластикові вікна забезпечують максимальну герметичність, повністю виключаючи будь-які протяги. Тепло не видувається назовні через щілини вікна, а залишається в приміщенні. Профільні системи, з яких виготовляються пластикові вікна, мають декілька контурів ущільнювачів із високо-еластичних матеріалів, які перешкоджають протягам, на протязі всього строку експлуатації пластикового вікна.

Ви назавжди забутите про утеплення і заклеювання вікон! Пластикові вікна не тільки ефективно зберігають тепло в приміщенні, але і допомагають его економити! Для цього пластикові вікна комплектують спеціальними енергозберігаючими склопакетами, які відбивають від поверхні скла теплове випромінювання, що відходить від опалювальних приладів. Таку якість склопакетам надає спеціальне напилення на поверхні скла, що складається з тонкого (декілька мікрон) напилення оксидів металів.

Непомітне для ока напилення дозволяє відбивати до 70% тепла назад у приміщення і суттєво заощаджувати ресурси, що витрачаються на опалення. Щоб пластикові вікна дійсно ефективно зберігали тепло в вашому приміщенні, то замовляючи вікна, віддайте перевагу якісній профільній системі (наприклад німецького концерну REHAU, який володіє значними напрацюваннями в сфері теплозбереження), енергозберігаючому склопакету і якісній фурнітурі, яка забезпечить щільний прижим всіх елементів вікна, а значить додаткову теплоізоляцію і захист від протягів. Компанія ГАЗДА виробляє високоякісні пластикові вікна, які надійно захистять ваше приміщення від втрат тепла на довгі роки.

Замовити пластикові вікна ГАЗДА можна в будь-якому найближчому офісі компанії.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку