Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Безпечні склопакети: скління триплексом

Безпечні склопакети: скління триплексом
08.04.1970

Склопакети - найважливіша складова частина пластикового вікна. Саме склопакети вікна багато в чому визначають його властивості: звукоізоляцію, теплозбереження, безпеку і зовнішній вигляд.

Виготовляючи склопакети, компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна використовує різні види скла в залежності від побажань замовника, особливостей об'єкта і умов експлуатації вікна.

Скління пластикового вікна триплексом є найбезпечнішим і володіє істотними перевагами.

Склопакети вікна: триплекс

Триплекс - багатошарове скло, що складається з двох листів скла і спеціального полімеру між ними, який не допускає руйнування скла при механічних впливах. Різне поєднання шарів скла і полімеру дозволяє досягати різних класів стійкості, забезпечуючи міцність, ударостійкість і безпека вікна.

Скління склопакетів триплексом, на відміну від звичайного скла, забезпечує надійний захист приміщення і людини завдяки своїм високим якісним характеристикам.

Безпечні склопакети: переваги скління триплексом

Склопакети з триплексом володіють багатьма перевагами, серед яких можна виділити основні:

  • - Безпека: триплекс здатний витримати удари значної сили, а при руйнуванні осколки не розлітаються в усі сторони, але залишаються «висіти» на внутрішній полімерної плівці. Таким чином, склопакети з триплексом не тільки є протиударними і перешкоджають несанкціонованому проникненню в приміщення, але і знижують небезпеку нанесення травм осколками скла або падаючим склом.
  • - Енергозбереження: скління триплексом покращує теплозахисні властивості вікна завдяки багатошаровості скла і внутрішньої плівці, яка послаблює інфрачервоні сонячні промені і зменшує пропускаемость теплової енергії. Таким чином, склопакети з триплексом допомагають мінімізувати витрати на опалення приміщень взимку та кондиціонування влітку.
  • - Шумопоглинання: скління триплексом має поліпшену звукоізоляцією за рахунок полімерної прошарку, що містить прозорі звукопоглинальні смоли. Таким чином, склопакети з триплексом покращують шумоізоляцію вікна на величину від 32 до 44 дБ.
  • - Захист від УФ-променів: скління триплексом здатне обмежувати проникаюче в приміщення УФ-випромінювання до 99% відсотків і перешкоджати вицвітання фіранок, меблів, шпалер, предметів інтер'єру. Таким чином, склопакети з триплексом продовжують життя предметів всередині приміщення, що особливо актуально для вікон і вітрин магазинів, музеїв, галерей, виставок і т.д.
  • - Зовнішній вигляд: внутрішня полімерна плівка триплекса може мати будь-який колір і відтінок, а також малюнки і зображення. Таким чином, склопакети з триплексом дають можливість декорувати приміщення відповідно до вимог оформлення інтер'єру.

Безпечні склопакети з триплексом: застосування

Склопакети з триплексом, завдяки своїм унікальним якостям, знаходять широке застосування на об'єктах, де скління повинно бути міцним і безпечним:

  • скління входів і вестибюлів громадських будівель;
  • скління торгових павільйонів і виставкових комплексів;
  • скління спортивних споруд, шкіл, дитячих і медичних установ;
  • склопакети, що встановлюються на дахах будівель;
  • зимові сади, фасадне скління, суцільноскляні конструкції.

Склопакети з триплексом на сьогоднішній день повсюдно використовуються в багатьох країнах світу для скління верхніх поверхів будівель, балконів і лоджій з метою їх максимальної безпеки для людини.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку