Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Балкони під ключ - захист від будь-якої негоди

Балкони під ключ - захист від будь-якої негоди
08.04.1970

Балкони під ключ від компанії ГАЗДА Екозберігаючі вікна ефективно і надійно захищають від будь-якої негоди: дощі, вітрів, протягів, зимових холодів, снігопадів, зберігаючи затишок і безпеку, в яких потребує наше житло.

Відкриті балкони і лоджії міських квартир ніяк не можна назвати комфортними - вони схильні до опадам і холодів, на них потрапляє пил і сміття з вулиці і верхніх поверхів, взимку налипає сніг, а влітку тополиний пух. Замовивши Балкони під ключ в нашій компанії, ви разом вирішуєте всі перераховані проблеми, захищаючи приміщення балкона від будь-якої негоди і підтримуючи в ньому комфортну температуру навіть в зимові холоди.

Послуга Балкони під ключ включає «тепле» скління пластиковим профілем з різними видами склопакетів для максимально ефективного захисту, утеплення всіх поверхонь балкона (як фасадної, так і внутрішніх), обшивку балкона зовні і зсередини сучасними оздоблювальними матеріалами.

Балкони під ключ: скління

Засклення балконів пластиковими профілями є найбільш ефективним і довговічним способом захистити балкон від опадів, холоду, протягів, пилу:

  • надійний захист від усіх негативних атмосферних впливів;
  • створення комфортного температурного режиму між вулицею і приміщенням;
  • висока герметичність, що перешкоджає попаданню вологи і пилу всередину балкона;
  • міцність і стійкість конструкції на багато років;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • простота і зручність у догляді.

Балкони під ключ: утеплення

Утеплення балкона або лоджії дозволяє домогтися підтримки комфортної температури повітря в будь-який час року. Утепливши всі поверхні балкона (фасад, підлога, стеля, стіни), балкон під ключ можна використовувати як додаткову житлову площу, яка не поступається за комфортністю та захищеності інших приміщеннях квартири. До того ж, в кімнаті, що примикає до утеплених балкону, також стає значно тепліше.

Балкони під ключ: обшивка

Завершальний етап обробки балкона під ключ - це обшивка зовнішніх і внутрішніх поверхонь, не тільки надає балкону естетичний зовнішній вигляд, але і надійно захищає від зовнішніх впливів конструкцію балкона і саме приміщення. Вибір оздоблювальних матеріалів зараз надзвичайно великий, що дозволяє підібрати такий вид обробки, який максимально відповідає будь-яким запитам по надійності, якості та вартості.

Компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна, надаючи послугу Балкони під ключ, прагне задовольняти всі запити замовників на найвищому рівні, надаючи повний спектр робіт з облаштування балкона, якість і оперативність виконання робіт, а також надає гарантію на всі проведені роботи.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку