Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Балкони під ключ: «тепле» і «холодне» скління

Балкони під ключ: «тепле» і «холодне» скління
08.04.1970

Балкони під ключ можуть мати найрізноманітніше скління, що відрізняється своїми захисними і функціональними властивостями. Якщо ви вирішили замінити свою стару балконну раму, деревина на якій рассохлась і деформувалася, пропускає воду під час дощу, не захищає від протягів і вуличного пилу, то рекомендуємо засклити балкон сучасними металопластиковими конструкціями.

Балкони під ключ, засклені металопластиковими конструкціями, перетворюються в захищені і утеплені приміщення, мікроклімат яких залишається комфортним в будь-який час року. Надійні і довговічні металопластикові рами вологостійкі і водонепроникні, нечутливі до перепадів температур, впливу ультрафіолету і прямих сонячних променів, не деформуються, не розтріскуються, не змінюють колір і функціональні властивості.

Скління балкона під ключ може бути більш «теплим» або «холодним» в залежності від обраних комплектуючих конструкції і тих умов, які ви хочете створити на балконі. Якщо балкон буде використовуватися тільки як місце відпочинку в літній період, то досить «холодного» варіанту скління, але якщо ви плануєте облаштувати на балконі або лоджії додаткову кімнату (кабінет, спальню, майстерню, спортзал, бібліотеку і т.д.), то слід віддати перевагу «теплого» скління і додатково утеплити балкон надійними теплозахисні та гідроізоляційними матеріалами.

«Холодне» скління балкона під ключ

Балкони під ключ, засклені металопластикової конструкцією з 3-камерної профільної системи і однокамерного склопакета, забезпечать надійний захист від атмосферних впливів, високу герметичність, сухий і приємний мікроклімат, а також значно знизять показники вуличного шуму, що проникає в приміщення.

Сучасний і естетичний зовнішній вигляд такого скління дозволяє гармонійно «вписати» його в загальну архітектуру будівлі як зовні (фасад балкона), так і зсередини. Доступна і демократична ціна робить цей вид скління доступним широкому колу споживачів.

«Тепле» скління балкона під ключ

Для забезпечення максимального теплозбереження на балконі і створення мікроклімату, який по комфортності і захищеності не відрізнятиметься від інших приміщень квартири, необхідно «тепле» скління: 5-камерна профільна система (наприклад, ECOSOL-Design) і двокамерний енергозберігаючий склопакет, заповнений аргоном.

Таке скління буде ефективно захищати балкон від втрат тепла, відбиваючи тепло всередину приміщення (разом з цим, значно підвищиться теплозахист кімнати, що примикає до балкона). Під час літньої спеки потоки гарячого повітря зовні балкона будуть відбиватися від зовнішньої поверхні скління, зберігаючи на балконі приємну прохолоду.

Якщо ваш балкон звернений на південну або південно-східну сторони будівлі і влітку піддається значному сонячному впливу, то установка спеціального сонцезахисного склопакета (наприклад, SILVERSTAR SUNSTOP) вбереже балкон від зайвого випромінювання і перегріву.

Балкони під ключ, засклені якісними металопластиковими конструкціями від компанії ГАЗДА Екозберігаючі вікна, будуть радувати вас комфортом, теплом і приємним мікрокліматом протягом тривалого періоду часу (термін служби таких конструкцій не менше 40 років).

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку