Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Підйомно-розсувна система

Створити абсолютно прозору скляну стіну в своєму будинку або офісі — сьогодні це можливо завдяки використанню підйомно-розсувної системи. Так званий «портал» є модною тенденцією в сфері скління. З його допомогою можна зробити приміщення просторішим, світлішим і оригінальнішим.

 

Підйомно-розсувна система — це поєднання практичності і естетики

 

Конструкція може мати від 2 до 6 скляних стулок. Стулки що відкриваються і «глухі» можуть комбінуватися. Принцип роботи підйомно-розсувної системи наступний: при повороті ручки відбувається підведення стулки на кілька міліметрів, що практично непомітно для людського ока. Після цього стулки легко пересувати по напрямних в потрібну сторону. Щоб забезпечити необхідний рівень відкриття, слід просто зафіксувати полотно в необхідному положенні.

 

Підйомно-розсувні конструкції здатні замінити собою не тільки двері, але і цілу стіну, зберігши герметичність і теплоізоляцію.

 

Де встановлюється підйомно-розсувна система?

  • У приватних будинках і котеджах.
  • У ресторанах і готелях.
  • У зимових садах.
  • У басейнах.
  • На терасах.

 

Цей тип розсувної конструкції прекрасно підходить для скління лоджій, балконів і мансард, оскільки дозволяє збільшити освітленість з одночасним збереженням корисної площі. Скляний портал здатний з'єднати в єдине ціле внутрішнє приміщення і терасу, а також повністю замінити одну зі стін вітальні або спальні, зробивши її неймовірно світлою і просторою.

 

Параметри стулок підйомно-зсувний системи 

  • Висота — 1200-2700 мм.
  • Ширина — 780-3000 мм.
  • Вага — до 400 кг.

 

Ширина конструкції може досягати 12 000 мм!

 

Неймовірні можливості дизайну інтер'єру та екстер'єру зі збереженням тепло- і звукоізоляції — все це підйомно-розсувні системи. Якщо ви хочете щодня отримувати масу позитивних емоцій, навіть не виходячи зі своєї спальні, замовте встановлення підйомно-розсувної системи в компанії ГАЗДА® Екозберігаючі вікна.

 

Телефонуйте нам просто зараз! Ми готові запропонувати вам дуже цікаві варіанти!

 

 

 

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных