Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Система «гармошка»
Єдина розсувні система, яка може похвалитися тим, що не має «глухих» зон Перейти в розділ
Підйомно-розсувна система
Неймовірні можливості дизайну інтер'єру та екстер'єру зі збереженням тепло- і звукоізоляції Перейти в розділ
Похило-розсувна система
Система не тільки забезпечуе високу звукоізоляцію, але і зберігае тепло в приміщенні Перейти в розділ

Переваги

 • Економія внутрішнього простору
 • Панорамний вид
 • Легкість керування
 • Сучасний стиль
 • Гарне природне освітлення
 • Зручність і комфорт

Принцип роботи розсувних вікон і дверей дуже простий – дві частини рухаються паралельно одна одній, що дуже зручно та дозволяє економити простір. За рівнем теплоізоляції, герметичності та функціональності вікна розсувні нічим не поступаються стандартним металопластиковим конструкціям з розпашним типом відкривання.

 

Розсувні металопластикові вікна та двері відмінно підходять для:

 • вузьких приміщень;
 • малогабаритних квартир;
 • балконів, лоджій, терас;
 • старих цегельних і нових монолітних будинків;
 • зимових садів;
 • конференц-залів.

 

Розсувні балконні двері та вікна ПВХ: 5 невід'ємних переваг

1. Ефективне збереження корисного місця

Якщо застосування розсувних стулок є неможливим (з-за обмеженого простору, де кожен квадратний метр використовується за призначенням) або зовсім недоречним, встановлюються металопластикові вікна розсувні.

 

2. Зручність на балконі та кухні

Розсувні вікна відмінно підходять для балкону. В даному випадку ви отримаєте великий світловий отвір, який забезпечить вільний доступ до сушок та мотузок для білизни. Крім того, дуже часто розсувні пластикові вікна встановлюються не тільки на балконі, але і на кухні. Їх наявність дозволить вам більше не звільняти підвіконня від вазонів з квітами та різних дрібниць кожен раз, коли ви захочете провітрити приміщення. Відсуньте стулку в сторону – і все готово!

 

3. Безпека ваших рідних

Протизламна фурнітура з грибоподібними цапфами та спеціальні протизламні ручки – обов'язкова складова розсувних вікон і дверей на балкон. Розсувні системи також комплектуються армованим, загартованим склом або триплекс (скло, покрите спеціальною захисною плівкою) на ваш розсуд.

 

4. Довговічність

Розсувні пластикові вікна та двері зберігають правильну геометрію протягом декількох десятків років. Провисання стулок виключається завдяки використанню якісної фурнітури, а також грамотному професійному монтажу конструкції.

 

5. Естетика в кожній деталі

Легкість і абсолютна прозорість – зовнішній вигляд розсувних конструкцій викликає непідробне захоплення. Незважаючи на те, що розсувні металопластикові двері та вікна на балкон характеризуються досить високою ціною, багато хто не відмовляє собі в задоволенні прикрасити свій будинок таким стильним елементом.

 

Розсувні балконні вікна та двері: допустимі розміри

Стулка може мати ширину 600-1500 мм і висоту 800-2400 мм. Максимальна вага повинна бути не більшою 180 кг. При цьому точні габарити залежать ще й від розмірів обраних склопакетів. Перевага розсувної системи полягає в тому, що вона дозволяє використовувати більш широкі склопакети, ніж ті, що встановлюються в звичайних поворотно-відкидних вікнах.

 

Компанія ҐАЗДА ® Екозберігаючі вікна застосовує для виготовлення розсувних конструкцій високоякісний німецький профіль REHAU та європейську фурнітуру, яка здатна витримати дуже великі навантаження. Встановлення балконних вікон і дверей здійснюється професійною монтажною бригадою. На всі вироби видається гарантія від 5 років.

 

Хочете встановити розсувні пластикові вікна та двері для балкону?

 

Залиште заявку на сайті, щоб дізнатися ціну конструкції!

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных