Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Переваги:

  • Максимальне проникнення сонячного світла.
  • Візуальне збільшення внутрішнього простору.
  • Вишуканий і естетичний зовнішній вигляд.
  • Економія витрат через відсутність необхідності обшивання балкона.

Французький балкон не потребує зовнішнього обшивання та утеплення парапету та при цьому виглядає набагато елегантніше, ніж звичайний.

Французький балкон в Києві: де встановлюється?

  • У «хрущовках».
  • У нових багатоповерхових будинках.
  • У приватних будинках і котеджах.

Французьке скління балкона – ідеальний вибір, якщо ваш балкон або лоджія мають маленьку ширину. Невелике збільшення площі досягається за рахунок відсутності обшивання та теплоізоляційного шару.

Особливості монтажу французьких балконів

Головна особливість французьких балконів полягає в тому, що скління здійснюється від підлоги (бетонної плити) до стелі. Звичний для нас парапет відсутній. Балкон може складатися з цілісних рам або з групи конструкцій. Нижня частина виготовляється зі скла, як і верхня, або ж з пластику. У випадку якщо ви вибрали скляну нижню частину, можна підібрати один з декількох варіантів дизайну: прозорі, тоновані або матові скла.

Французький балкон: питання шумо- та теплоізоляції

Французький балкон отримав величезну кількість позитивних відгуків. Але багатьох інтернет-користувачів цікавить, наскільки дана конструкція, практично повністю виконана зі скла, здатна протистояти шуму та холоду з вулиці.

Два важливих параметри – тепло- та звукоізоляція - досягаються завдяки використанню п'ятикамерної профільної системи REHAU та двокамерного енергозберігаючого склопакета.

Французькі балкони та ваша безпека

Французьке скління балконів є абсолютно безпечним. Міцною конструкцію робить посилене армування профілю. А щоб ви були спокійні за своїх дітей та домашніх улюбленців, можна замовити встановлення протиударних стекол в нижній частині балкона. Для забезпечення максимальної надійності рекомендуємо вибрати кований французький балкон, який, до того ж, матиме елегантний зовнішній вигляд.

Виготовлення французького балкона в Києві: розумна ціна

Компанія ҐАЗДА ® Екозберігаючі вікна виконує професійне скління французьких балконів і їх подальше обслуговування в Києві та Київській області. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти, які пройшли навчання і мають великий досвід роботи. Скління здійснюється із застосуванням високоякісних профільних систем REHAU, склопакетів Glas trösch і фурнітури MACO та Siegenia. 

Завдяки всього вищепереліченого ви зможете отримати гарний балкон, який надійно захищений від несприятливих погодних умов і має високу шумо- та теплоізоляцію.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных