Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Хочете змінити зовнішній вигляд свого будинку? В такому випадку рекомендуємо вам купити трапецієподібні вікна, які стануть оригінальною деталлю вашого котеджу. Такі віконні конструкції найкраще підходять для установки на мансардному поверсі будівлі під двосхилим дахом.

 

Види металопластикових трапецієподібних вікон

Одностулкові. Тип відкривання: поворотний і поворотно-відкидний. Переваги: ​​невисока вартість, гарна шумоізоляція і енергозбереження, легкість в догляді.

 

Двостулкові. Тип відкривання: поворотний і поворотно-відкидний. Одну стулку можна залишити глухий, а іншу зробити відкривається. Переваги: ​​забезпечення достатньої освітленості приміщення, можливість провітрювання, оптимальне співвідношення ціни і якості.

 

Тристулкові. Тип відкривання: поворотний і поворотно-відкидний. Можлива різна комбінація стулок з різними типами відкривання і використанням глухого вікна (як правило, глухий роблять середню стулку). Переваги: ​​досягнення чудової освітленості приміщення, гарний зовнішній вигляд вікна.

 

Багатостулкові. Тип відкривання: поворотний і поворотно-відкидний. Комбінація відкриваються і глухих стулок. Зверніть увагу: не рекомендується встановлювати поворотно-відкидну фурнітуру на багатостулкові вікно вагою понад 80 кг, оскільки можлива деформація конструкції і поломка фурнітури. Переваги: ​​досягнення максимального рівня освітлення, прекрасний панорамний вид з вікна.

 

Компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна здійснює проектування, виготовлення і монтаж пластикових трапецієподібних вікон будь-яких розмірів в Києві та Київській області. Великий досвід в даній області, а також дотримання всіх вимог і норм при виробництві і установці нестандартних металопластикових конструкцій гарантує якісне функціонування вікон трапецієподібної форми протягом декількох десятків років.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных