Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Круглі вікна користуються великою популярністю у приватному будівництві. А все тому, що вони надають будівлі індивідуального та неповторного стилю.

Металопластикові круглі вікна можуть бути як глухими, так і відкриватися. У першому випадку конструкція нагадує ілюмінатор і виконує виключно декоративну функцію. Другий варіант більш практичний, оскільки дає можливість провітрювати приміщення. Головна вимога при виготовленні круглого вікна яке відкривається – встановлення горизонтального або вертикального імпоста, який служить місцем для кріплення петлі.

Особливості та обмеження у виробництві пластикових круглих вікон

  • Виготовляються з будь-якого профілю REHAU на ваш вибір.
  • Мінімальний радіус глухого круглого вікна – 400 мм.
  • Мінімальний радіус вікна яке відкривається з фрамугою – 540 мм.
  • Не можуть мати радіус більше 700 мм – в іншому випадку конструкція втрачає міцність.

Вартість круглого вікна

Ціна на кругле вікно залежить від таких параметрів, як: розміри, матеріали, комплектуючі (обраний профіль, склопакет, фурнітура та ін.), тип конструкції (глухий або з відкриванням віконний блок).

Монтаж

Встановлення круглих пластикових вікон вимагає професійних навичок і відповідної підготовки фахівців, оскільки монтаж нестандартних металопластикових конструкцій складніший, ніж традиційних прямокутних.

Монтажна бригада компанії ҐАЗДА ® Екозберігаючі вікна здатна зробити так, щоб ваше вікно прослужило вам довгі роки. Ми здійснюємо встановлення відповідно до норм, закріплених в ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009. Для виключення ризику промерзання і продування віконної рами проводиться ретельна гідроізоляція та герметизація кожного шва.

Замовте круглі пластикові вікна прямо зараз!

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных