Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Протягом багатьох століть арочні вікна були яскравою деталлю будівель різного призначення. За часів Середньовіччя такі вікна прикрашали собори та костели. Пізніше вони стали характерним елементом іспанської та мавританської архітектури. Крім привабливого зовнішнього вигляду, вікно арочної форми має ще одну важливу перевагу: воно пропускає в приміщення більше сонячного світла.

Види арочних вікон

  • Напівциркульні – арка має форму півкола. Найбільш затребуваний тип арочного вікна.
  • Мавританські – арка має форму підкови.
  • Стрілчасті – арка має форму, що нагадує об'ємний трикутник. Через занадто специфічний вид, такі вікна зазвичай застосовуються при будівництві соборів і храмів.

Компанія ҐАЗДА ® Екозберігаючі вікна пропонує проектування, виготовлення та встановлення металопластикових конструкцій арочного типу для будь-яких видів будівель, незалежно від призначення. Зверніть увагу, що на арочні вікна ціна буде вищою, ніж на стандартні прямокутні конструкції, зважаючи на складність виміру, виробництва та монтажу таких віконних блоків.

Перед тим як замовити арочні вікна в Києві, зверніть увагу на особливості їх виробництва:

  • Верхня арочна частина є глухою, а прямокутні стулки, розташовані нижче, відокремлюються імпостом і можуть відкриватися.
  • Мінімальний розмір глухої арки – 350 мм.
  • Мінімальний розмір стулки – 400 мм.
  • При проектуванні арочного вікна необхідно дотримуватися правила пропорції: висота арки повинна бути не більшою ніж половина її ширини.
  • Термін виготовлення арочної конструкції: звичайні арки – 10-15 днів, за індивідуальним шаблоном – до чотирьох тижнів.

Монтаж арочних пластикових вікон

Монтажна бригада компанії ҐАЗДА ® Екозберігаючі вікна здійснює грамотне встановлення нестандартних металопластикових конструкцій з урахуванням усіх норм і стандартів. Ми є виробниками пластикових вікон і виконуємо всі види робіт, починаючи від проектування і закінчуючи монтажем. Крім того, у нас є власна сервісна служба, що здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Дізнайтеся більше про арочні металопластикові вікна у наших менеджерів!

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных