Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Надійні тепловікнаЩо таке «Надійні тепловікна»?

У наш час широко використовуються металопластикові вікна, оскільки вони найбільш ефективно зберігають тепло в будинку.

На ринку металопластикових вікон можна знайти велику кількість пропозицій. Чем вони відрізняються і в чому їх відмінність? — Це питання задає потенційний споживач, який зіткнувся з величезним вибором металопластикових вікон.

Якщо не вдаватися в деталі, то металопластикові вікна можна охарактеризувати декількома критеріями, за якими споживач робить вибір. Ось основні з них:

  1. Якість
  2. Функції
  3. Дизайн
  4. Довговічність
  5. Ціна

Враховуючи названі критерії, наша компанія вирішила розробити і впровадити у виробництво оптимальний продукт, поставивши на потік, випробувавши і запропонувавши його ринку. Що ж це таке — надійне тепловікно?

Ціна

Розробляючи цей продукт, ми вивчили цінові пропозиції українського ринку металопластикових вікон і прийшли до висновку, що видати новий продукт за вищою ціною, ніж звичайні металопластикові вікна буде складно. Максимально наблизивши ціну до середньоринкової, в результаті ми отримали ціну на 10% вище, ніж звичайне металопластикове вікно і на 20% нижче, ніж вікна з аналогічними характеристиками на ринку.

Якість

Говорити про якість тепловікна варто лише виходячи з його технічних характеристик. Надійне тепловікно має 5-камерну структуру профілю товщиною 70 мм і перевищує на 30% вимоги всіх кліматичних зон України. Завдяки розмірам рами (68 мм), є можливість встановити посилене армування, що служить додатковим запасом міцності вікна. Товщина стулки — 70-78 мм, в залежності від вибору клієнта. Коефіцієнт опору теплопередачі — на 25% вище, ніж у звичайного пластикового вікна. Покращена водонепроникність, зламостікість підвищена на 30%. Кожне надійне тепловікно проходить тестування у ВТК.

Функції

Основна функція надійного тепловікна — максимальне теплозбереження і економія витрат на додатковий обігрів.

У січні 2012 року в панельному будинку серії КТС було проведено випробування тепловікна.

Яким чином це відбувалося?

На 8 поверсі з північної сторони будинку було вибрано три квартири, в яких виміряли середньодобову температуру, яка становила +1 ° С (при середньодобовій на вулиці -10° С).

У квартирі № 1 були встановлені надійні тепловікна, середньодобова температура піднялася в квартирі до +21° С. Причому без використання додаткових джерел тепла.

У квартирі № 2 були встановлені звичайні пластикові вікна, після чого середньодобова температура становила +17° С. Для підтримки температури до +21° С знадобилося додаткове джерело тепла, яке працювало цілодобово. Як наслідок — додаткова плата за електроенергію 200 грн.

В квартирі № 3 не проводилася заміна вікон, щоб добитися комфортної температури в +21° С, були запущені додаткові джерела тепла. В результаті чого додаткова оплата за електроенергію на місяць склала 500 грн.

У квартирі № 1 було замінено три вікна на надійні тепловікна. Сума робіт склала 4800 грн.

У квартирі № 2 також було замінено три вікна на звичайні пластикові вікна. Сума робіт склала 4300 грн.

В квартирі № 3 заміна вікон не здійснювалася.

За опалювальний сезону 2012 року квартира № 1 не витратила коштів на додаткове використання електроенергії для обігріву квартири.

Квартира № 2 заплатила додатково 400 гривень за електроенергію для обігріву приміщення.

Квартира № 3 заплатила додаткових 1000 гривень за електроенергію для обігріву квартири.

Ці випробування нам показали, що протягом одного опалювального сезону надійні тепловікна окупили різницю між звичайними металопластиковими вікнами.

Дизайн

Ми виробляємо тепловікна з широкою гамою колірних рішень, дизайну і колоьорових ущільнювачів.

Довговічність

Надійне тепловікно — це єдиний продукт з віконної галузі, на який в Україні тільки наша компанія дає гарантію на 12 років. Причому ця гарантія поширюється на всі складові вікна: профіль, фурнітуру, теплопакет і на самий уразливий елемент вікна — ручку ексклюзивного дизайну, яка несе в собі функції протизламності, і представлена ​​на ринку Україні тільки в складі нашої продукції — тепловікна

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных