Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Ламіновані (кольорові) вікна

Ламіновані пластикові вікна

Технологія, перевірена часом!

Якщо білий колір ПВХ-профілю здається вам нудним, вибирайте кольорові металопластикові вікна! Завдяки ламінації можна створити оригінальне вікно, яке буде гармонійно поєднуватися з внутрішнім оздобленням приміщення або виступати в ролі самостійного яскравого акценту інтер'єру.

Технологія ламінації виробів

Технологія ламінування вікон була винайдена компанією REHAU ще в 1982 році. З тих пір кольорові вікна ПВХ не втратили свою актуальність. Ламінування – це нанесення плівки під високою температурою на поверхню ПВХ-профілю за допомогою клею. Шар клею розплавляється та міцно з'єднує поверхню плівки та профілю ПВХ, в результаті чого утворюється однорідна структура.

Переваги ламінованих пластикових вікон

 • - Не вигоряють на сонці.
 • - Стійкі до хімічних і механічних впливів.
 • - Плівка не деформується.
 • - Не потребують спеціального догляду і регулярної фарбування
 • - Мають всі переваги традиційних пластикових вікон: звуко- і теплоізоляція, герметичність, енергозбереження.

Палітра кольорів пластикових вікон

У вас є можливість вибрати класичний (під натуральне дерево) або ультрасучасний відтінок (яскраві та металізовані кольори). Ламіновані вікна деревних відтінків майже не відрізняються від справжніх дерев'яних конструкцій, оскільки плівка імітує природні прожилки дерева. А яскраві і веселі кольори (синій, зелений, жовтий та ін.) гарно виглядають в інтер'єрі дитячих кімнат.

Хочете створити в будинку атмосферу респектабельності і благородства?

Віддайте перевагу одному з нижчеперелічених відтінків:

 • - «Золотий дуб»
 • - «Ірландський дуб»
 • - «Морений дуб»
 • - «Махагон»

Нові декори від Rehau KALEIDO WOODEC доступні під замовлення в ГАЗДА - Екозберігаючі вікна

Матові декори Kaleido Woodec не просто виглядають наче дерево, а й дарують тактильне відчуття справжнього дерева. Кольори стійкі до атмосферного впливу, не потребують фарбування та додаткової обробки.

Система декорів наразі складається з трьох кольорів: Бурштиновий дуб (Turner Oak malt), Cивий дуб (Sheffield Oak concrete) та Вибілений дуб (Sheffield Оak alpine).

нові варіанти кольорів для профільних систем Rehau Synego i Brillant

– антрацит та кремово-білий.

Елегантні колірні рішення, які відображають сучасний тренд в будівництві та архітектурі. Повна відповідність кольорів шкалі RAL, дозволяє ідеально поєднати вікна з іншими елементами інтер’єру, додаючи вишуканості та певного шарму вашій оселі. (*антрацит RAL7016, кремово-білий RAL9001).

Завдяки тому, що барвник добавляється в сировинну суміш, при відкриванні стулки, колір торцевої частини не відрізняється від забарвлення всього вікна.

Одностороння і двостороння ламінація: яку вибрати?

Варіант №1.

Створення ексклюзивного дизайну інтер'єру та бездоганний зовнішній вигляд вікна зовні

Рішення: Двостороння ламінація

Вікна ПВХ, ламіновані з двох сторін, дозволяють зробити завершеним і гармонійним як інтер'єр, так і екстер'єр вашого будинку.

Варіант №2.

Вікно як важливий елемент дизайну кімнати. Економія витрат

Рішення: Одностороння ламінація

Хочете замовити ламіновані пластикові вікна за доступною ціною? Виберіть ламинацію тільки з одного боку віконної конструкції.

Надаємо безкоштовну консультацію щодо вибору ламінованої плівки для ваших вікон!

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Класичне оформлення металопластикових вікон з профілем білого кольору - не єдиний доступний для покупців варіант сьогодні. Сучасні технології дозволяють додати як інтер'єру приміщення, так і фасаду будівлі необхідний зовнішній вигляд, вибираючи серед широкого розмаїття доступних відтінків і кольорових гам. А все, що потрібно для цього клієнту, - замовити ламіновані вікна в компанії «Газда».

Особливості та види ламінації

До числа найпопулярніших способів декорування віконних конструкцій з ПВХ-профілем відносять ламинацию. Вона дозволяє отримати вікна в необхідної колірної гамі, відмінною від звичного білого варіанту. Найчастіше клієнти хочуть домогтися імітації під дерево (його натуральний колір) або його пофарбовані варіації, але в цілому різноманітність кольорових гам досить велике.
 
Використовують вікна ламіновані для того, щоб домогтися їх гармонійного поєднання з меблями або іншими предметами інтер'єру. Також вибирають ламинацию і для оформлення екстер'єру - фасаду будівлі (переважно в індивідуальному будівництві).

Виділяють два види ламінації:

 • - плівкову. На профіль за спеціальною технологією (під високим тиском) наноситься плівка потрібного кольору. Ламінувати таким чином можна вікно як з однієї зі сторін (внутрішньої або зовнішньої), так і з двох. При необхідності можна поєднувати різні кольори для інтер'єру та фасаду;
 • - в масі. В цьому випадку кольорові вікна отримують шляхом додавання фарбувального пігменту на етапі виготовлення профілю. У цьому випадку навіть торці віконної конструкції отримують необхідний колір. Додатково на пофарбований профіль наноситься спеціальна плівка відповідного кольору. Вона не тільки додатково прикрашає виріб, але і захищає ПВХ від вигорання на сонці.

Переваги ламінування

Пластикові вікна користуються чималою популярністю серед замовників, які живуть в приватних будинках, займаються питаннями скління дачі, котеджів і т.д. За допомогою ламінування можна створити ексклюзивний екстер'єр, виділитися на тлі однотипних будівель поблизу. І якщо в багатоквартирних будинках ламіновані вікна не завжди виявляються поміченими, то в особняках і інших об'єктах індивідуального будівництва вони відразу кидаються в очі.
 
Також ламінація дозволяє обіграти дизайн інтер'єру: виділити віконні конструкції або ж добитися приємного поєднання з меблями, обробкою і т.д.
 
Відмінний зовнішній вигляд - не єдина перевага, яким володіють ламіновані вікна. Ціна такої віконної конструкції хоч і вище, ніж традиційної білої, але все ж є більш вигідним рішенням, ніж покупка дерев'яних аналогів. І як раз за допомогою нанесення плівки і / або ламінації в масі можна домогтися якомога точнішого відтворення під натуральне дерево без переплат.
 

Крім того кольорові пластикові вікна володіють такими плюсами:

 • - збереження яскравого кольору протягом усього періоду експлуатації (покриття плівкою захищає пофарбований пігментами профіль, не боїться впливу ультрафіолету);
 • - додатковий захист від хімічних і механічних впливів. За допомогою ламінування віконний профіль стає ще більш стійким до пошкоджень, ударів і т.д .;
 • - простота догляду. Плівку, на відміну від натуральної деревини не потрібно фарбувати. Вона не потребує будь-якого додаткового догляду, залишається ідеально гладкою і рівною, не деформується в процесі експлуатації вікон;
 • - збереження всіх характерних плюсів металопластикових віконних конструкцій, тобто герметичність, функціональність, високі звуко- і теплоізоляційні параметри і т.д.
Звертайтеся в компанію «Газда», щоб вибрати підходящий варіант ламінації. Ми допоможемо підібрати цікаву для вас колірну гаму, виберемо оптимальні ламіновані вікна з урахуванням ваших побажань і фінансових можливостей.