Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Металопластикові вікна

Рішення 5 завдань

Збереження тепла. Звукоізоляція. Довговічність. Естетичність. Безпека

Сьогодні тисячі людей обирають металопластикові вікна, які, завдяки своїм унікальним експлуатаційним характеристикам витісняють дерев'яні конструкції.

Металопластикові вікна ціни на енергозбереження – головні питання наших покупців

Прийняти рішення купити енергозберігаючі металопластикові вікна в 2017 році – не примха, а серйозний підхід до економії витрат на опалення житла.

Влітку не пропускають спеку,
захищають від УФ променів
Взимку зберігають тепло, 
відбивають його назад у приміщення
 • спека
 • Вулиця
 • Дім
 • тепло
 • Вулиця
 • Дім

 1. Тепловтрати при наявності старих дерев'яних вікон складають до 40%.
 2. Економія на енергоресурсах буде відчутна вже через 1 рік після встановлення металопластикових вікон.
 3. Вартість енергозберігаючого металопластикового вікна повністю окуповується через 5 років.

Заміна старих дерев'яних вікон на металопластикові – це розумна економія ваших щомісячних витрат. Досить опалювати вулицю! Зробіть свій будинок теплим і комфортним!

Захист від вуличного шуму

Виключіть проникнення сторонніх звуків у квартиру – це ваш спокій, ваш повноцінний сон і гармонія у будинку.

 • Гавкіт собаки – 75 Дб                                                    
 • Рівень звукоізоляції до 50 Дб
 • Пожвавлена магістраль – 85 Дб                                           
 • (Двокамерний склопакет)
 • Залізниця, трамвай – 95 Дб                                        
 • Звуковий фон під час сну до 45 Дб
 1. Профільні системи з багатокамерним принципом будови ефективно поглинають шум і забезпечують звукоізоляцію до 50 Дб.
 2. Склопакет, укомплектований спеціальним склом, наприклад, триплексом, "гасить" середньо- і високочастотні звукові хвилі.
 3. 3 скла різної товщини, які встановлені на різній відстані одне від одного, поглинають додатково ще до 30% шуму.
 4. Якісна фурнітура, яка забезпечує щільне закриття, сприяє максимальній герметичності конструкції.
 5. Грамотно виконаний монтаж металопластикових вікон ПВХ виключає виникнення щілин.

Екологічна безпека

Безпека металопластикових вікон вже підтверджена безліччю досліджень. Вони нешкідливі для людей і навколишнього середовища!

Екозберігаючі вікна Неякісне дешеве вікно
Свинець
 1. Полівінілхлорид – синтетичний матеріал, який складається з натуральних компонентів: хлориду натрію (кухонна сіль), газу та нафти.
 2. У європейських країнах ПВХ використовується для виготовлення ємностей для зберігання донорської крові.
 3. Компанія REHAU застосовує як стабілізатор тільки з'єднання цинку та кальцію. Свинець не використовується!
 4. Важлива властивість ПВХ – можливість його повторної переробки до 5 разів без втрати експлуатаційних і якісних характеристик.

Довговічність металопластикових вікон

Довговічність металопластикового вікна залежить від якості його складових. Тому вибирайте тільки якісний профіль, склопакет і фурнітуру

 • ПВХ-профіль – 30-40 років;
 • склопакет – 15-20 років;
 • фурнітура – 10-15 років.

Як вибрати вікно в Києві?

Щоб правильно вибрати металопластикові вікна, необхідно знати, з чого вони складаються. Металопластикові вікна, які пропонують як у Києві, так і в інших містах України, можуть мати різні конструктивні особливості. Але елементи вікна завжди залишаються незмінними. Це: рама (ПВХ-профіль), склопакет, імпост, стулка та фурнітура.

Склопакети

Прозора частина металопластикового вікна, яка складається з кількох листів скла, між якими знаходяться повітряні камери, виконує наступні завдання: теплоізоляцію, захист від шуму, пилу і вологи.

Склопакет займає близько 80% площі вікна, тому від його якості залежить шумо- і теплоізоляція всього вікна

 • Вибирайте склопакет зі склом не менше 4 мм завтовшки.
 • Кількість скла – не менше двох (одна повітряна камера).

ПВХ-профіль

Міцний ПВХ-профіль з металевим каркасом складається з декількох заповнених повітрям внутрішніх камер. Від кількості цих камер і ширини профілю залежать теплоізоляційні властивості рами вікна. Товщина зовнішньої стінки профілю повинна становити не менше 3 мм.

Переваги ПВХ-профілю

 1. Високі показники теплозахисту і звукоізоляції.
 2. Стійкість до атмосферних впливів, дії кислот, вапна, лугів.
 3. Не схильний до корозії, не деформується.
 4. Довговічність.

Фурнітура

Система механізмів, що виконує цілий ряд функцій:

 • відкривання, закривання, фіксація віконних стулок;
 • захист від провисання;
 • провітрювання в кількох режимах;
 • захист від злому;
 • блокування помилкових дій;
 • протидія запітніння вікна.

Від якості фурнітури безпосередньо залежить, наскільки зручною буде експлуатація вікна і як довго воно вам прослужить. Тому вибирайте фурнітуру провідних європейських марок.

Головні критерії оцінки металопластикового вікна

Якість

Не варто слухати порожні обіцянки продавців про довговічність металопластикових вікон, особливо якщо вам пропонують їх у Києві за низькими цінами! Нехай про якість товару вам розкажуть його технічні характеристики.

Яке ж воно - надійне вікно?

 • 5-ти камерна профільна система товщиною 70 мм, на 30% перевищує вимоги до теплоізоляції у всіх кліматичних зонах України.
 • Посилене армування для додаткової міцності конструкції.
 • Підвищений захист від злому та водонепроникність.
 • Успішне проходження тестування в ВТК.

Металопластикові вікна: ціна

На металопластикові вікна ціни по Києву та Україні різні. Вартість металопластикового вікна у нас максимально наближена до середньоринкової. При цьому вона є на 20% нижчою, ніж на конструкції з аналогічними характеристиками від інших компаній.

Функціональність

Функціональні вікна металопластикові – ті, які забезпечують максимальне теплозбереження та економлять витрати на додатковий обігрів приміщень.

Наші дослідження показали, що при встановленні енергозберігаючих вікон в панельному будинку середньодобова температура в приміщенні підвищується на 7°С (при мінусовій температурі на вулиці) без використання додаткових джерел тепла.

Дизайн

Дизайн – не менш важливий критерій вибору вікон, який залежить тільки від ваших уподобань і вимог. Ми виробляємо вікна металопластикові в широкій гамі кольорових рішень.

Довговічність

Компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна надає гарантію 12 років на свою продукцію. Гарантія поширюється на всі елементи вікна: склопакет, профіль, фурнітуру.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна вже на практиці довели всі свої експлуатаційні переваги. На віконному ринку конструкції з ПВХ-профілем впевнено лідирують по всьому світу, витіснивши аналоги з дерева. Україна і Київ не є винятком в даному питанні. Виправданим вкладенням коштів купівля ПВХ-вікон є і з точки зору енергозбереження, яке з урахуванням тарифів на опалення і цін на різні види палива стає одним з пріоритетів для українців.
 
Купити пластикові вікна в Києві ви можете в компанії «Газда». Ми є виробником віконних конструкцій, авторизованим партнером німецького концерну Rehau. Це гарантує покупцю високу якість продукції та відповідність усім заявленим експлуатаційним характеристикам.

Герметичність і енергоефективність

Вікна пластикові відрізняються від старих дерев'яних аналогів своєю конструкцією. Так, на відміну від рами з дерева, профіль ПВХ усередині є порожнистим, розділеним на кілька камер. Чим їх більше, тим краще виріб перешкоджає теплопередачі і проходженню звуку.
 
В результаті влітку можна захиститися від надходження теплого повітря в приміщення, а взимку - ефективніше боротися з холодом. Це гарантує більш комфортний мікроклімат, а у випадку з індивідуальним опаленням і / або наявністю лічильників тепла, приладів кондиціонування з'являється можливість для економії коштів. Так, через кілька років після установки пластикових вікон, ціна витрачена на них, повернеться в сімейний бюджет.
 
Також ПВХ-вікна мають додаткові контури ущільнення, що забезпечує герметичність на рівні близькому до 100%. У приміщення не проникає пил з вулиці, виключається продування, протяги. У тандемі з якісним багатокамерним склопакетом вікна з металопластикових профілем ефективно «гасять» шум з вулиці, який не заважає роботі або відпочинку.

Надійність, довговічність і безпеку

Сьогодні пластикові вікна в Києві вже довели свої відмінні експлуатаційні властивості на практиці. Так, наприклад, завдяки наявності армування, ПВХ-профіль відмінно справляється як з вітровими навантаженнями, так і не боїться деформації, механічних впливів і т.д.
 
Полівінілхлорид, з якого робляться вікна пластикові в Києві, є екологічно безпечним матеріалом. Наприклад, в Європі з ПВХ роблять ємності, в яких зберігають і транспортують донорську кров. А профільні віконні системи на основі цього матеріалу, підлягають вторинній переробці.
 
У плані довговічності багато що залежить від обраних компонентів віконної конструкції. Припустимо, профільні системи Rehau мають термін служби до 30-40 років, що перевершує будь-які дерев'яні аналоги. Сучасні склопакети перевірених виробників розраховані на 15-20 років. Стільки ж здатна прослужити і якісна фурнітура при дбайливого ставлення і обслуговуванні. І цей фактор є ще однією причиною купити пластикові вікна, ціни яких в перерахунку на термін служби виглядають ще більш доступними.

Інші достоїнства ПВХ-вікон:

 • • привабливий зовнішній вигляд;
 • • правильна геометрія, захист від деформацій, гладкі й рівні поверхні;
 • • простий догляд і обслуговування (без фарбування і інших складнощів);
 • • висока пожежна безпека;
 • • підвищений захист від злому при використанні відповідної фурнітури;
 • • варіативність форм, розмірів, можливість вибору різних забарвлень.

Правильний вибір продавця і установника

Щоб отримати всі описані плюси, потрібно купити пластикові вікна в Києві у перевіреної компанії. Так, «Газда» не тільки подбати про якісне профілі, склопакеті, фурнітурі і комплектуючих, а й здійснить професійний монтаж з дотриманням вимог європейських стандартів, дасть гарантію на ці компоненти до 12 років, виконає сервісне обслуговування і ремонт.