Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Однокамерні склопакети
Перейти в розділ
Двокамерні склопакети
Перейти в розділ
Енергозберігаючі/мультифункціональні склопакети
Перейти в розділ
Склопакети SILVERSTAR SELEKT з комбінацією функцій тепло- і сонцезахисту
Перейти в розділ

Склопакети для пластикових вікон

Склопакет – прозора, герметична конструкція з 2-х або 3-х листів скла, виготовлених флоат-методом (термічного формування на розплаві металу). Відстань між стеклами (камера) розділяє дистанційна рамка. Для поліпшення характеристик тепло- і шумоізоляції міжскляний простір заповнюється спеціальними інертними газами.

За кількістю камер склопакети поділяють на одно- та двокамерні. Виробники металопластикових конструкцій комплектують вікна склопакетами в Києві з урахуванням виду приміщення, кліматичної зони. На ціни склопакетів в Києві впливають розмір, ширина, тип скла, заповнення інертними газами.

Конструкція склопакета:

 • скло (від 2 і більше);
 • дистанційна рамка;
 • герметик зовнішній;
 • герметик внутрішній;
 • осушувач;
 • інертний газ.

Склопакети на вікна: типи використовуваного скла

Склопакети – це основна частина вікна, від якої залежить теплозбереження, солнцезахист, звукоізоляція, а також безпека та декоративність вікна.

Скла в склопакетах можна розділити на шість основних типів:

 • флоат-скло;
 • сонцезахисне скло;
 • енергозберігаюче скло;
 • ламіноване скло;
 • загартоване скло;
 • армоване скло.

Енергозберігаючий склопакет його функції та властивості

Основна функція енергозберігаючого склопакета – збереження тепла в приміщенні. На поверхню енергозберігаючих стекол нанесено тонке низькоемісійне напилення з оксидами срібла, яке не випускає тепло з приміщення взимку, а влітку не пропускає теплові сонячні промені. Енергозбрігаюче скло, на відміну від звичайного, має високі показники теплозахисту.

Склопакети з низькоемісійним (енергозберігаючим) покриттям, залежно від способу нанесення, поділяють на два типи: К-скло та І-скло.

К-скло (тверде) виготовляють методом піролізу, шляхом нанесення одинарного шару оксиду металу на гаряче скло. І-скло (м'яке) виготовляють методом вакуумного напилення: нанесення багатошарового магнетронного напилення металів і оксидів срібла. І-скло має значно вищі теплозберігаючі властивості ніж К-скло, коефіцієнт емісії К-скла складає 0,2, а у І-скла він усього лише 0,04. Чим менше коефіцієнт емісії скла, тим краще воно відображає тепло.

Переваги енергозберігаючого склопакета:

 • зниження тепловтрат;
 • економія на опаленні і кондиціонуванні;
 • збереження прохолоди влітку;
 • захист меблів від вигорання.

Надійний сонцезахист для вашого будинку

Сонцезахисний склопакет знижує пропускання сонячної енергії, захищає приміщення від перегріву. Надає фасадам будівлі привабливий зовнішній вигляд. За механізмом дії сонцезахисні скла можуть поглинати і відбивати сонячне випромінювання.

Переваги сонцезахисного склопакета:

 • зниження температури в приміщенні;
 • ефективний сонцезахист;
 • економія на кондиціонуванні;
 • захист меблів та інтер'єру від вигоряння.

Ламінований склопакет (триплекс) – забезпечення високого рівня безпеки та шумоізоляції

Ламіноване скло – протиударне, захисне скло складається з декількох стекол, скріплених між собою полівінілбутиральною плівкою або полімерною композицією. Таке скло перешкоджає злому, має хорошу шумоізоляцію, захищає приміщення від УФ-променів, стійке до будь-яких механічних пошкоджень, а також зменшує небезпеку від скла, що розбивається і його осколків.

Армоване скло – скло, отримане в процесі рівномірного прокату з рівномірним заходом в нього армуючої сітки. Завдяки цьому армоване скло має пожежостійкі властивості та ефективно захищає від диму, утворюючи перешкоду від палаючих газів.

Загартоване скло – отримують в процесі нагрівання при температурі від 650° C до 680° C. Таке скло має підвищену термостійкість, міцність, ударостійкість. При руйнуванні розсипається на дрібні, безпечні осколки. Часто його використовують для фасадного скління.

Флоат-скло – виготовляється за допомогою флоат-методу. Таке скло виключно рівне, освітлене, прозоре, без оптичних ефектів.

Теплоізоляційні властивості склопакетів

Тип склопакета Формула
стеклопакета
Толщина
стеклопакета
Опір
теплопередачі
м2 * К / Вт
(захист приміщення від тепловтрат взимку)
Однокамерний звичайний 4-16-4 24 0,32
Двокамерний звичайний 4-10-4-10-4 32 0,48
Однокамерний енергозберігаючий 4-16 Ar -4і 24 0,67
Двокамерний енергозберігаючий 4i-10Ar-4-10Ar-4i 32 0,71

Звичайні 1-камерний та 2-камерний склопакети не відповідають вимогам 1-ї кліматичної зони України щодо опору теплопередачі (згідно з ДБН В.2.6-31.2006). Вікна з такими склопакетами промерзатимуть.

Коефіцієнт опору теплопередачі 1-камерного енергозберігаючого склопакета в два рази більший, ніж 2-камерногобез енергозбереження. Крім того, він легший за двокамерний, і відповідно створює менше навантаження на профіль і фурнітуру.

Вибираючи склопакети, враховуйте тип приміщення, рівень шуму за вікном (тихий двір або галаслива магістраль), на яку сторону виходять вікна (південну або північну), чи потрібно підвищити захист вікна, щоб уникнути проникнення зловмисників (вікна перших і останніх поверхів). Ціна склопакета в Києві залежить від типу скла, розміру, комплектації.

Склопакет: елементи конструкції

Дистанційна рамка – частина конструкції склопакета з алюмінію. Внутрішня частина дистанційної рамки склопакета порожня, для гідроізоляції вона заповнюється осушувачем.

Осушувач – знаходиться в порожнині дистанційної рамки, поглинає вологу і запобігає випаданню появи конденсату в склопакеті. Матеріалом для осушувача, як правило, використовують силікагель і молекулярне сито.

Інертні гази аргон і криптон – використовують для заповнення склопакета для поліпшення тепло- і шумозахисних властивостей. Як правило, його використовують з енергоефективним склом, що дозволяє підвищити характеристики склопакета на 10-15%.

Герметики – важлива складова склопакета, використовуються для обробки швів. Герметики забезпечують довговічність і міцність склопакета пластикового вікна.

Компанія ҐАЗДА® комплектує пластикові вікна склопакетами європейського концерну «Глас Треш». Всі склопакети сертифіковані і відповідають всім встановленим стандартам ДСТУ, ТУ, ГОСТ.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных