Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Москитна сітка — продукція, яка є невід'ємною частиною сучасного пластикового вікна. Основне завдання москитної сітки — не пропускати нічого зайвого в квартиру: комах, пил, тополиний пух, сміття з вище розташованих поверхів. Також москитна сітка пластикового вікна ефективна для забезпечення безпеки домашніх тварин, що люблять сидіти на підвіконні.

Москитна сітка для пластикового вікна зроблена з фібергласу (скловолокна, запаяного у полімері) і надійно закріплена гумовим шнуром в каркасі, з'єднаному пластиковими куточками. Ця продукція не схильна до корозії, вологостійка, витримує температурні й хімічні впливи.

Москитна сітка для пластикового вікна практично невидима на вікні як зсередини, так і зовні, при будь-якому освітленні — сонячному або штучному.

Замовте москитну сітку разом з установкою пластикових вікон компанії ГАЗДА® Екозберігаючі вікна , і Ви будете спокійно спати всі літні ночі з відкритими вікнами як у квартирі, так і на дачі!

Москитну сітку для пластикового вікна на зиму можна легко зняти самостійно і забрати на зберігання. Догляд за москитною сіткою пластикового вікна легкий — достатньо просто протерти її вологою ганчіркою.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных