Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Блокуючий дитячий замок

Металопластикові вікна серед інших достоїнств відрізняються зручністю у використанні. Відкриваються вони легко і просто на відміну від старих дерев'яних з величезним шаром фарби. У більшості ситуацій це правильно і логічно, але якщо в квартирі або будинку є діти, то їм також не складе труднощів розкрити стулку. Якраз для забезпечення 100% безпеки самих юних мешканців, яким так цікавий світ навколо, а також спокою їх батьків, при вирішенні задач скління варто подумати про додаткових захисних елементах. Мова, перш за все, про дитячі замки на вікна та спеціальні блокатори відкривання.

Навіщо потрібна дитяча захист?

Будь малюк, навчившись ходити, буде проявляти тягу до пізнання, а деякі діти навіть з особливим завзяттям і непосидючістю. Вікна навіть на перших поверхах несуть серйозну загрозу і небезпеку для допитливих малюків. Забороняти їм знаходиться біля віконних конструкцій не зовсім правильно. Але не завжди у батьків є можливість контролювати всі захоплення і устремління крихти: хоча б на хвилину або дві треба відлучитися на кухню, до вбиральні, відкрити двері гостям і т.д.

Попередити потенційні небезпеки і гарантувати спокій батькам здатна спеціальний захист на вікна від дітей. До її переваг належить наступне:

 • 1. Можливість установки в будь-який момент за кілька хвилин (віконну конструкцію змінювати не потрібно).
 • 2. Компактні розміри і привабливий зовнішній вигляд, вписується в інтер'єр і не викликає дисонансу з пластиковими вікнами.
 • 3. Збереження можливості провітрювання приміщення при виборі спеціальних захисних приладів - засувок, дитячих замків, обмежувачів відкриття на тросі.
 • 4. Якщо вибираються замки на вікна, то вони також виступають додатковим протівовзломним фактором і захищають житло від несанкціонованого проникнення.
 • 5. Високі експлуатаційні якості: довговічність, міцність і надійність, гарантована компанією «Газда».

Основні види дитячих захисних механізмів на вікна

Вибір комплектуючих, що дозволяють попередити відкриття віконних стулок дитиною, досить великий. Є як найпростіші блокіратори на вікна, так і функціональні ручки зі спеціальними замками. Розглянемо найбільш популярні докладніше:

 • 1.    Металева засувка. Це найпростіший і найдоступніший блокіратор відкривання пластикового вікна. Його застосовують в житлових квартирах і дитячих садах, зрідка в школах. Засувка встановлюється внизу профілю і при повороті важеля в вертикальне положення не дозволяє відкрити стулку. Варто враховувати, що підросли діти можуть розібратися в нехитрому механізмі і повернути важіль.

 • 2.    Блокуючий дитячий замок. Відмінне захисне пристосування компактних розмірів, яке встановлюється в поворотно-відкидних вікнах. Виріб, як і клямка, встановлюється внизу профілю. Поворотом ключа замок блокує поворот стулки, але, як правило, зберігає можливість відкидання (для провітрювання). Знову повернути можливість повноцінно відкривати вікно може лише доросла наявний ключ. Монтаж такого замка можливий як при установці вікон, так і в будь-який момент його експлуатації.

 • 3.     Віконні ручки з ключем. Ще один вид блокіраторів, який підвищує як дитячу, так і противовзломную безпеку. Замість звичайної ручки встановлюється більш функціональна, що відрізняється наявністю замка на вікна від дітей (і ключа в комплекті). Заблокувати таким чином стулку можна як в повністю закритому положенні, так і в режимі провітрювання (ручка дивиться вгору). Ще більш вдосконалений механізм передбачає наявність кнопки. Нею проводиться блокування, а ключем - розблокування.

 • 4.     Обмежувач відкривання з тросом. Ще один спосіб захисту, який передбачає установку двох кріплень на рамі і стулці. Трос встановлюється між ними і замикається на замок. Обмежувач дозволяє відкрити вікно лише на невеликій фіксований кут.

Додаткові рекомендації щодо захисту дитини біля вікна:

 • · Не залишайте малюка надовго без нагляду;
 • · По можливості не кладіть біля вікна стільці та інші предмети меблів, які допоможуть дитині піднятися на підвіконня;
 • · Не розраховуйте, що москітна сітка зможе стати хоч якийсь захистом від випадання (вона навпаки може стати ілюзією опори і придушить почуття страху у крихти).

Замовити замки і блокіратори на вікна від дітей в Києві ви можете в компанії «Газда».

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных