Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Блокуючий дитячий замок

Дитинство – час самого інтенсивного навчання у житті. Малюки жадібно копіюють поведінку дорослих. Спостерігаючи за батьками, дитина вчиться говорити так само як мама, ходити, так само як тато, відкривати вікна дитячої на дев'ятому поверсі ... Стоп!

А у вас вдома є діти? І стоять пластикові вікна? І захист на вікна від дітей не встановлений? А чи знаєте ви, як можна забезпечити дитині безпеку в квартирі? Тоді вам просто необхідно дочитати цю сторінку до кінця, від цього залежить життя і здоров'я вашого чада!

«Пластикові вікна абсолютно безпечні» – стверджують виробники. І це правда. Коли ми говоримо про дорослу людину. А якщо дитина, повіривши в казку про Карлсона, стане відкривати вікна, що тоді?

«Потрібно краще стежити за дітьми" – скажуть зарозумілі матусі. Що ж, нехай той, хто ніколи не залишав дитини ні на хвилину, перший кине в мене камінь. Тому що справжня турбота про дітей полягає не в постійному контролі, а в тому, щоб забезпечити безпеку і комфорт в будинку, даючи дитині свободу гратися, пересуватися, вивчати світ.

Захистити своє чадо просто – потрібно поставити дитячі замки на вікна.

Чому ми радимо встановити блокиратори на всі вікна квартири, в якій живе дитина:

Ви будете спокійні за дитину. Тепер не потрібно знову і знову думати: «Чи не відкрила вона вікно? Може, перевірити? »

Встановлення займає 5 хвилин. Ні про яку заміну вікон або встановлення ґрат не йдеться.

Блокиратори і ручки на вікна із захистом від дітей, перешкоджають відкриттю зовні, що захистить вас і вашу сім'ю від несанкціонованого проникнення.

Види захисних механізмів на вікна.

Існують різні види захисту на вікна від дітей, розповімо вам про ці пристрої по порядку.

  1. Блокиратор на вікна від дітей – металева засувка, яка кріпиться на нижню стулку. Просто повернувши важіль, ви не даєте пустотливим рученятам відкрити вікно, коли вас нема поруч.
  2. Дитячі замки на вікна являють собою блокиратор на ключі, який монтується в нижній частині стулки в поворотно-відкидних вікнах. Відкрити вікно зможе тільки той в кого є ключ.
  3. Ручки на вікна із захистом від дітей «дозволять» відкрити вікно тільки після повороту ключа. Після цього можна зафіксувати вікно в закритому стані або в режимі провітрювання. Виглядає таке чудо техніки як звичайна пластикова ручка з акуратною замковою щілиною.

Як бачите, дитячі замки на вікна бувають різні.

А такі пристрої на вікна точно допоможуть?

Ми відповідаємо за якість своєї роботи, тому пропонуємо нашим клієнтам кращі рішення для дитячої безпеки. Дитячі замки на вікна, які ми продаємо, наші співробітники вже встановили у себе вдома для безпеки своїх дітей. Повірте, ми знаємо, як важливо убезпечити вікна в будинку.

Встановити захист на вікна від дітей – дуже просто, але як це важливо! Один дзвінок нашому менеджеру може врятувати життя і здоров'я дитини. Не відкладайте турботу про безпеку дітей на потім, зателефонуйте нам і дізнайтеся, який вид захисту на вікна від дітей буде оптимальним для вашої квартири.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных