Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові міжкімнатні двері

Хочете придбати сучасні двері, які позбавлені недоліків дерев'яних моделей?

Вибирайте двері з ПВХ!

Пластикові міжкімнатні двері кожен день доводять свою конкурентоспроможність і перспективність. Їх секрет - в використовуваному сировину.

Полівінілхлорид (ПВХ) - це 100% екологічний і безпечний матеріал, який не робить негативний вплив ні на навколишнє середовище, ні на здоров'я людини, а також володіє безліччю корисних характеристик.

Порівняйте

Дерев'яні двері Двері з ПВХ
  • Негативний вплив перепадів температур і підвищеної вологості на стан вироби. Усушка, поява тріщин, розбухання, осідання & mdash; це типові проблеми дверей з дерева.
  • Вимагає гарного регулярного догляду. Дерев'яні двері не можна протирати вологою ганчіркою з використанням домашньої хімії. Кожні кілька років вони потребують фарбування, відновлення лаку та ін.
  • Висока стійкість до вологи і перепадів температур. ПВХ не схильний до утворення цвілі і грибка і не втрачає свої первинні властивості під впливом спеки, холоду, вологи і хімічних речовин.
  • Простий догляд, який займе у вас не більше 15 хвилин. Видалити пил і забруднення можна вологою ганчірочкою. Пластикові міжкімнатні двері зберігають первинний зовнішній вигляд довгі роки.  

Дизайн пластикових міжкімнатних дверей

Двері з ПВХ бувають не тільки білими. Різноманітність забарвлень, фактур і форм дозволяє органічно вписати виріб в будь-який інтер'єр.

3 способи зробити ваші двері неповторними:

  1. Ламінування поверхні. Ви можете вибрати будь-який колір і фактуру (наприклад, ламінування «під дерево»). Крім додання красивого зовнішнього вигляду, ламінація робить виріб ще більш стійким і довговічним.
  2. Вибір склопакета. Ви можете підібрати склопакет з певним типом скла: матовим, тонованим, кольоровим та ін.
  3. Вибір конструкції. Одно- і двостулкові, розсувні, розсувні, двері-гармошки - варіантів безліч! Купити пластикові міжкімнатні двері за прийнятною ціною в Україні ви можете в компанії ГАЗДА Екозберігаючі вікна.

Дізнайтеся подробиці прямо зараз!

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных