Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Вхідні пластикові двері все частіше використовуються в різних об'єктах. Їх встановлюють в магазинах, офісних і адміністративних будівлях, в котеджах і приватних будинках. Якісна дверна продукція на базі полівінілхлориду з армуванням гарантує високі показники захисту від взламу, тепло- і звукоізоляції, характеризується привабливим зовнішнім виглядом і максимальною зручністю в експлуатації.

Всі ці переваги забезпечує клієнтам компанія «Газда», яка пропонує в Києві пластикові двері вхідні на базі профільних систем німецького концерну Rehau.

Чому Рехау?

Дверні системи Rehau відмінно зарекомендували себе на світовому ринку. На їх основі створюються двері пластикові вхідні та міжкімнатні.

Перші характеризуються такими відмітними конструктивними особливостями, як:

 • - підвищена надійність, що забезпечується посиленим 2-міліметровим армуванням профілю з монтажною глибиною 70 мм;
 • - додатковий захист від несанкціонованого проникнення (використовується особливий різновид профілю з Т-стулкою);
 • - ідеальна сумісність з відповідною фурнітурою, в тому числі посиленими петлями і запірними елементами, можливість монтажу традиційних дверних замків;
 • - різні варіанти заповнення полотна - гартування скла і триплекс або сендвіч панелі.

Пропоновані нашою компанією двері вхідні пластикові Рехау мають посилене армування із замкнутим перерізом по периметру як рами, так і стулки. Для фіксації в закритому положенні, як правило, передбачається 4 зацепа, що утримують стулку з усіх боків. Це ж гарантує надійний притиск, максимальну герметичність і ізоляційні властивості дверної конструкції.

Стильний зовнішній вигляд

Важливий привід розглянути вхідні двері пластикові в якості альтернативи конструкцій з інших матеріалів (метал, дерево і т.п.) - це приваблива зовнішність. Дверна конструкція з ПВХ може стати прикрасою дизайну. Якщо наповненням виступає скло, то можливо створити вітраж з малюнком, тонувати поверхню, встановити дзеркальну плівку і т.п. Сендвіч-панелі у вхідних металопластикових дверях також можна декорувати, наприклад, вибрати варіант ламінації під дерево, додатково встановити різні за формою імпости і т.п.

Головні причини вибрати вхідні дверні конструкції з ПВХ-профілю:

 • - Підвищена надійність і безпека. Профільні системи Rehau в тандемі з якісною запорною фурнітурою роблять двері металопластикові вхідні гідною альтернативою аналогам з інших матеріалів.
 • - Відмінні показники тепло- і шумоізоляції. У приміщенні з дверима з ПВХ буде тепло і тихо.
 • - Комфорт в експлуатації. Відкривати і закривати пластикові дверні конструкції так само зручно і легко, як і ПВХ-вікна. Дані двері невибагливі в догляді і обслуговуванні, будь-які забруднення на пластиці або склі легко очищаються, продукція не боїться вологи, перепадів температур, інших атмосферних впливів.
 • - Стильний дизайн і можливість отримати саме той зовнішній вигляд, який вам потрібно.
 • - Розумна і в повній мірі відповідна основним експлуатаційним показниками вхідних пластикових дверей ціна.

Чому «Газда»?

Наша компанія є авторизованим партнером Рехау у Києві та має в своєму розпорядженні власні виробничі потужності. Ми виготовляємо металопластикові вхідні двері із застосуванням оригінальних профільних систем, гарантуємо високу якість нашої продукції.

Також ми використовуємо надійну і відмінно зарекомендовану себе фурнітуру (Siegenia, Maco). Все це забезпечує нашим клієнтам такі переваги, як:

 • - гарантія на всі комплектуючі дверної конструкції від 5 років;
 • - мінімальні терміни виготовлення готової до монтажу продукції;
 • - тільки якісні і перевірені компоненти дверей - кращий профіль, фурнітура, склопакети;
 • - широка варіативність продукції: традиційні орні і розсувні, скляні, глухі або комбіновані і т.п .;
 • - професійний монтаж на об'єкті, який виступає додатковою заставою найвищих експлуатаційних характеристик дверних конструкцій з ПВХ;
 • - якісний сервіс та обслуговування клієнтів в гарантійний та післягарантійний період.

Дізнайтеся більше інформації у наших консультантів. Ми вкажемо, якою буде на вхідні металопластикові двері ціна, відповімо на будь-які організаційні питання і т.п.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных