Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Вхідні металопластикові двері REHAU поєднують в собі міцність, комфорт у повсякденному використанні, легкість у догляді, елегантний зовнішній вигляд, захист від шуму, надійність і довговічність. Якщо Вам потрібно встановити пластикові вхідні двері, в яких є усі необхідні характеристики якісного вхідного комплексу, замовте їх в компанії Газда.

 

У виробництві пластикових дверей ми використовуємо німецький профіль Rehau з монтажною глибиною від 70 мм, з посиленим металевим армуванням і інтегрованими кутовими з'єднаннями, які забезпечують високу стійкість і міцність конструкцій перед сильними вітровими навантаженнями і зломом.

 

Вхідні двері зі склом на перший погляд Вам можуть здатися ненадійними, але не варто турбуватися, скла у вхідних дверях, які ми пропонуємо купити нашим клієнтам - використовуються спеціальні армовані або загартовані склопакети, які додатково захищають ваш будинок від несанкціонованого вторгнення.

 

Фурнітура має велике значення у виготовленні дверей. Ми використовуємо фурнітуру німецького виробника компанії SIEGENIA, сертифікованими партнерами якої ми є. Посилені петлі, надійні замки та інші елементи - все це робить внесок в надійність конструкції і легкість її управління.

 

Ми пропонуємо великий вибір конструктивних рішень, що дозволить вам купити вхідні металопластикові двері Rehau, з максимальним набором характеристик, необхідних саме вашому будинку. Ви можете замовити повністю глухі конструкції, повністю скляні або засклені до половини з імпостом. Залежно від розміру отвору і прилеглої території ви можете замовити конструкції з різними способами відкривання стулки - розпашні двері або різні види розсувних конструкцій. Це можуть бути розсувні системи, в яких стулка працює на площі перед отвором або за ним, або розсувні конструкції, зі стулкою, що рухається по напрямляючих  в горизонтальній площині. Двері зі стулками, сконструйовані за принципом гармошки  дозволяють максимально заощадити вільний простір. Такі двері доцільно встановлювати коли простір обмежений вони займають мінімум місця, так як складаються в гармошку.

 

Чому Вам варто замовити металопластикові двері в компанії ГАЗДА:

  • Гарантія на всі комплектуючі від 5 років;
  • Встановлюємо і виготовляємо вікна в найкоротші терміни;
  • Надаємо клієнтам якісний сервіс по встановленю;
  • Використовуємо у виробництві тільки оригінальні комплектуючі.

 

 

Переваги вхідних металопластикових дверей:

  • Висока тепло- та  шумоізоляція
  • Герметичність і міцність
  • Надійність і простота в догляді
  • Захист від злому
  • Широкі можливості в дизайні

 

Область застосування досить широка, найкраще підходять для встановлення у приватних будинках, дачах, котеджах, в офісних та торгових приміщеннях, ресторанах і готелях.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных