Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Металопластикові двері

Пластикові вхідні двері
Перейти в розділ
Пластикові міжкімнатні двері
Перейти в розділ
Пластикові офісні двері
Перейти в розділ
Пластикові двері на балкон
Перейти в розділ

Металопластикові двері: оптимальний вибір для будь-яких ситуацій

Коли вікна з ПВХ-профілем зміцнили своє лідерство на ринку і фактично виграли конкуренцію у стандартних дерев'яних конструкцій, почалося зростання попиту і на металопластикові двері. Причина популярності пов'язана виключно з високими експлуатаційними параметрами таких виробів, в тому числі надійністю, довговічністю, якісної звуко- і теплоізоляцією, варіативністю дизайну, простотою догляду, функціональністю. До того ж і ціна на пластикові двері досить демократична.

Компанія «Газда» використовує профільні системи Rehau, випускає висококласні дверні конструкції в Києві, надає послуги монтажу. У нашому асортименті представлені вхідні, міжкімнатні, балконні і офісні двері металопластикові. У кожного з варіантів є свої характерні відмінності і особливості.

Вхідні двері

Це найбільш габаритні, масивні і міцні конструкції. Зазвичай, в них використовується профіль з монтажною глибиною від 70 мм, який додатково посилений армуванням. Такі двері пластикові оснащуються висококласними замками, в тому числі рейковими, і многозапорная фурнітурою. Петлі додатково посилені, що дозволяє їм витримувати навантаження більше 250 кг. Додатково вхідні конструкції комплектують доводчиками.

Передбачаються різні варіанти заповнення. Так, можна купити металопластикові двері з сендвічем або ж повністю скляні. В останньому випадку додаткову надійність забезпечує застосування загартованого скла, що підвищує рівень захисту від злому і / або несанкціонованого проникнення.

Компанія «Газда» дає 5-річну гарантію на двері вхідного типу. Їх можна встановити в приватному будинку, офісах, магазинах, звичайних квартирах.

Міжкімнатні двері

Такі конструкції, як правило, виготовляються з менш великих профільних систем, але посилення армуванням все ж передбачається. На такі пластикові двері ціна вже нижче в порівнянні з вхідними. Тут є ручка з двох сторін, при необхідності передбачається можливість замикання (але без складних замків), зазвичай немає спеціальних порогів і посилених петель (рівень витримує навантажень близько 100-110 кг).

Цікаві додаткові опції для міжкімнатних конструкцій:

  • • використання розсувних систем (в тому числі з метою забезпечення додаткового зручності і раціонального використання наявного простору);
  • • різні варіанти забарвлень за рахунок ламінації.

Купити пластикові двері такого типу можна в будь-кімнати, в тому числі на кухню і в ванну, так як ПВХ не боїться підвищеної вологи і безпосереднього контакту з водою.

Офісні двері

Такий різновид конструкцій нерідко поєднує можливості двох попередніх варіантів. Нерідко офісні металопластикові двері (Київ) передбачають не одну, а 2 і більше стулок, так як загальна кількість вільного простору дозволяє збільшити дверний проріз. За допомогою різних міжкімнатних варіацій для офісу можна розмежувати робочий простір, в тому числі із застосуванням розсувних систем. А ось завдяки більш потужним, надійним і міцним вхідним офісним дверей можна забезпечити необхідний рівень безпеки різних комерційних об'єктів.

Балконні двері

Для них використовуються стандартні, в тому числі найтонші (60 мм) профільні системи. Разом з ними застосовується і традиційна віконна фурнітура, якщо не поставлені інші завдання. Як правило, балконні металопластикові двері, ціна яких максимально демократична, не тільки відкриваються, але і відкидаються, можуть ставитися на мікропровітрювання.

Найчастіше поруч з такою дверний конструкцією розташовується і вікно, хоча в деяких випадках формується широкий балконний отвір (140 см і більше), який можна закрити 2-стулковий дверима.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных