Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Всі ціни, зазначені на сайті є дійсними на поточний день і включають в себе ПДВ (20%). Доставка не включена у вартість виробів і оплачується окремо за тарифами, вказаними нижче.
Розрахунок готівкою

Оплата здійснюється готівкою менеджеру замовлення при здійсненні виміру вікон і оформленні замовлення на дому. Або в офісі продажів після обов'язкового виміру вікон.

При оформленні замовлення покупцеві видається договір з усіма додатками, гарантійний талон, касовий чек. При отриманні товару видається товарна накладна на товар.

Оплата пластиковими картами

Ви можете оплатити замовлення пластиковою карткою на дому менеджеру замовлення при вимірі (обов'язково уточнюйте при виклику інженера по вимірах) або в офісі продаж.

За послугу з переказу грошей комісія не стягується. Перерахування грошей займе до 3х робочих днів. Оплатити замовлення картою можливо тільки після підписання договору.

Честна розстрочка під 0%

Компанія «Газда» пропонує замовити пластикові вікна в розстрочку. Ніяких переплат ви повертаєте тільки зазначену вартість вікна. Немає початкового внеску, Ви робите перший платіж через місяць.

Мінімум документів. Вам буде потрібно тільки паспорт і код. Термін розстрочки до 6 місяців. Максимальна сума розстрочки до 25000 гривень.

Способи оплати
По місту Києв безкоштовно безкоштовно
По Київській області  22 грн./км
Додаткові послуги
Підйом на 1 поверх великогабаритних виробів безкоштовно
Підйом на інший поверх великогабаритних виробів 12 грн/поверх.
Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных