Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Миттєва розстрочка
Компанія ГАЗДА® Екозберігаючі вікна пропонує оформити миттєву розстрочку на придбання пластикових вікон від ПриватБанку. Перейти в розділ
Чесна розстрочка 0% - без довідок про доходи і без переплат!
Замовляйте вікна зараз, платіть потім, а переплати ми візьмемо на себе! Перейти в розділ
Придбання вікон у розстрочку від Газда (без банків)
Придбання вікон у розстрочку від Газда (без банків) Установивши якісні вікна з профілю від світового лідера галузі концерну Rehau, ви зможете не тільки візуально змінити свою оселю, але і зекономити кошти на опаленні і кондиціонуванні. Перейти в розділ

Придбання вікон в розстрочку: рішення задач скління без удару по бюджету

Немає можливості оплатити придбання пластикових вікон одним платежем? Раніше через це доводилося або відмовлятися від такої ідеї взагалі, або чекати і збирати гроші. Сьогодні немає причин ні для першого, ні для другого, так як можна взяти кредит або придбати вікна в розстрочку. Київ пропонує не один варіант вирішення завдань скління з можливістю рознести всю суму витрат на кілька платежів, які не обтяжать сімейний бюджет і / або не завадять операційної діяльності бізнесу.

Коли вам підходить розстрочка?

Є кілька причин і передумов взяти пластикові вікна в розстрочку, а не в кредит. Перерахуємо найголовніше:

  • 1. Відсутність або мінімальна кількість переплат. По-перше, в цьому випадку немає відсотків, як у випадку з кредитами. По-друге, додаткові комісії та інші переплати або мінімальні, або взагалі відсутні. Нерідко це і є вирішальною причиною вибрати розстрочку, а не кредитування.
  • 2. Швидке і зручне оформлення. Часто взагалі не потрібні документи, а гроші просто будуть списуватися з вашої картки в обумовлений час. І все це без будь-якої бюрократії, необхідності відвідування банківських офісів, простоювання в чергах кас.
  • 3. Фактично без посередників. У багатьох є бажання взяти вікна в розстрочку без банку (Київ). «Газда» і перевірені партнери компанії (фінансові установи) надають таку можливість клієнтам. По суті, банк все ж залучається до процесу, але взаємодія з ним покупця зводиться до мінімуму.

Коли краще взяти вікна в кредит?

У деяких випадках крім або замість розстрочки все ж доцільно розглянути варіант з кредитуванням. Ось кілька таких випадків:

  • • зараз немає можливості внести авансовий платіж (кредити без першого внеску зустрічаються часто, а ось розстрочки передбачають обов'язкове внесення власних коштів при оформленні);
  • • потрібно розбити загальний платіж на тривалий період. Максимальний термін розстрочки, як правило, дорівнює 12 місяцям. А ось вікна в кредит (Київ) можна придбати з розбивкою виплати на куди більший термін, в тому числі на 2-3 роки (правда, в такому випадку і загальна сума переплат зростає);
  • • хочете отримати компенсацію за програмами IQ Energy або «Тепла оселя». Якщо віконна конструкція відноситься до категорії енергозберігаючої, то ви маєте право повернути до 35% вартості своїх витрат. Однією з умов отримання компенсації є оформлення кредиту.

Компанія «Газда» завжди йде на зустріч клієнтам. При співпраці з нами, ви можете придбати вікна в розстрочку або кредит. В результаті ви вирішите назріле питання скління, розбивши загальну суму витрат на кілька невеликих платежів. Крім відсутності обтяжень, головними перевагами стане зручність, швидкість і фінансова вигода для покупця.

Дізнайтеся більше подробиць про зручні можливості покупки віконних конструкцій з мінімальними першими внесками і вигідними умовами виплат. Зв'яжіться з нашими консультантами зручним для вас способом.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных