Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

SYNEGO AD і MD

SYNEGO AD і MD
REHAU SYNEGO – це висока теплоізоляція та ідеальний спосіб економити

Технічні характеристики SYNEGO AD і MD

Конструктивна / системна глибина, мм 80
Кількість камер, шт Рама 7, створка 6
Опір теплопередачі Uf=1,0 Вт/м²K
хШумоізоляція, Дб 46
Зламобезпека до RC3
Повітропроникність, клас класс 4 согласно с EN 12207
Водонепроникність, клас до клаcса 9A согласно с EN 12208
Ущільнювач RAU-PREN
Cтулка Прямая
Заповнення, мм 51
Штапик 14,5

Особливості SYNEGO AD і MD

REHAU SYNEGO – енергозбереження та комфорт

Rehau Synego - одна з найсвіжіших розробок успішного німецького концерну. Профільна система поєднує в собі багаторічний досвід виробника та прогресивні технологічні досягнення. Створено профіль в 2014 році, а вже через два роки, відмінно зарекомендував себе в європейських країнах, він дебютував і на українському ринку.

Технічні особливості Synego

Профільну систему відрізняє конструктивна глибина в 80 мм, що дозволяє використовувати з нею склопакети товщиною до 51 мм (різні 3-камерні варіації і не тільки). Число камер в стулках дорівнює 6, а в рамі є ще одна додаткова, що покликане забезпечити ще більш високі тепло- і звукоізоляційні властивості (46 дБ). Система може комплектуватися як двома, так і трьома ущільнювачами - відповідно Synego AD і MD. В останньому випадку забезпечується збільшення коефіцієнта опору теплопередачі - 1,06 м ² K / Вт (при двох контурах він дорівнює 1,00 м²K / Вт).

Більш високими експлуатаційними властивостями на тлі Синього в даний час володіють лише профілі Geneo, які в свою чергу коштують дорожче.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Основні причини вибрати Synego

Визначальне значення для покупця має не те, які має профіль Рехау характеристики, а перш за все це виграш від придбання конкретної профільної системи.

Вибір на користь Синього гарантує такі переваги, як:

  1. 1. Більш комфортний мікроклімат в приміщенні в будь-який час року, а також скорочення витрат на кондиціонування (влітку) і опалення (взимку).
  2. 2. Високий акустичний комфорт. Спокій і тиша забезпечені навіть в тому випадку, якщо вікна виходять на жваву автомобільну магістраль.
  3. 3. Бездоганний інтер'єр і екстер'єр. Це пов'язано як з наявністю особливої ​​поверхні High Definition Finishing, яка характеризується приємним блиском і ідеальної гладкістю (а це красиво, і спрощує догляд), так з широкими можливостями вибору кольорової палітри за рахунок ламінації.
  4. 4. Широкі можливості реалізації дизайнерських рішень. Використовуючи Rehau Synego можна підходити не тільки до стандартних завданням скління. Ви, як замовник, можете вибрати різні форми і розміри конструкцій, включаючи нестандартні.
  5. 5. Екологічність і безпека. Профіль є екологічно чистим матеріалом. Плюс після закінчення терміну експлуатації є можливість вторинної переробки.

Отже, покупцеві, який вибирає вікна Рехау з цим профілем, забезпечено тепло, тиша, краса, безпека. Також відзначимо, що місцем виробництва Synego є німецький завод концерну, розташований в Віттмунд, в той час як інші - більш доступні варіації переважно роблять у Польщі.

Де можна використовувати профільні системи Rehau Синього?

Обмежень щодо застосування даної продукції просто не існує. Для переважної більшості об'єктів цей профіль стане оптимальним вибором. Використовувати його можна в квартирах багатоповерхових будинків і заміських будинках, мешканці яких прагнуть не тільки створити комфортний мікроклімат, але і забезпечити економію енергоресурсів.

Де можна ставити Rehau Synego 80:

  • • в новобудовах, де ПВХ-вікна, встановлені забудовником, не здатні забезпечити енергоефективність;
  • • в будинках старої споруди, в яких тепло-і звукоізоляція традиційно є проблемним моментом;
  • • в дитячих кімнатах, щоб звуки з вулиці і протяги не турбували малюка;
  • • на перших поверхах, де вікна також виконують функцію захисту (в Synego Rehau забезпечена безпека від злому класу RC3);
  • • при великих площах скління, включаючи балконні групи, панорамні вікна і т.д.

Вибір і замовлення продукції

Rehau Synego - це якісна профільна система, здатна забезпечити найкращі показники теплоізоляції та захисту від шуму. Поєднувати її рекомендується з відповідними їй за якістю склопакетами (в ідеалі 3-камерними, з напиленням на стеклах, заповненням аргоном та іншими інертними газами) і фурнітурою.

Приблизно оцінити вартість відповідного варіанту вікна з профілем Синього ви можете за допомогою зручного онлайн-калькулятора на нашому сайті або ж зв'язавшись з нашими представниками, які зорієнтують за розцінками для основних типових рішень. Точно розрахувати вартість вікна можна тільки після приїзду фахівця на об'єкт з подальшим виконанням вимірів і консультаціями. Це дозволить визначити найбільш доцільний варіант віконної конструкції для вас, а також стане відправною точкою для її виготовлення.

Ще одна причина замовити Rehau Synego у нас полягає в еталонному рівні сервісу. Ми виконуємо монтажні та всі попередні цього демонтажні роботи з урахуванням технології установки, рекомендованої німецьким концерном Рехау. У нас працюють сертифіковані майстри, застосовується кращий сучасний інструмент. За фактом установки ви отримуєте гарантію, можете скористатися безкоштовним гарантійним і додатковим сервісним обслуговуванням.