Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Geneo

Geneo
REHAU GENEO – інноваційний продукт на ринку віконних конструкцій

Технічні характеристики Geneo

Конструктивна / системна глибина, мм 86
Кількість камер, шт 6
Опір теплопередачі 1,17
хШумоізоляція, Дб 47
Зламобезпека до 3 класса / до 2 класса без металлического армирования
Повітропроникність, клас 4 (EN 12207)
Водонепроникність, клас 9А (EN 12208)
Ущільнювач Серый
Cтулка Прямая
Заповнення, мм 44
Штапик 14,5 плоский

Особливості Geneo

Rehau Geneo - це найясніша профільна система відомого німецького виробника. Даний 6-камерний профіль з трьома контурами ущільнення підходить для різних об'єктів, де необхідно забезпечити найбільшу енергоефективність, максимально знизити витрати на опалення та гарантувати комфортний мікроклам в будь-який час року. Так, к примеру, серед рекомендованих сфер застосування Генео спеціалісти виділяють будинки, які опалюються сонячною енергією.

Ключові технічні переваги Geneo:

 • • Найбільша конструктивна глибина серед усіх профілів Рехау - 86 мм;
 • • можливість встановлення стеклопакета до 53 мм толщиною;
 • • численность камер - 6 штук (а также три контур ущільнення, що сприяють додатковому збільшенню якості тепло- та звукоізоляції);
 • • коэффициент сопротивления теплопередачи - 1,16 м²К / Вт (це найбільш теплый профіль Rehau);
 • • звукоізоляція (від 47 до 50 дБ залежно від наявності стального армірования).

Производится самая инновационная регаха исключительно на территории Германии - на заводе концерна в городе Виттмунд. Цей факт лише додає переваги профільної системи Rehau Geneo, ціна якої в повній мірі відповідає стандартному якості, надійності та довговічності.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Важливі особливості Rehau Geneo

Дана профільна система невипадково вважається революційним рішенням в сфері енергозбереження. Так, на поточний момент ринок не знає аналогів за параметрами теплоізоляції. Забезпечують таке конкурентна перевага наступні моменти:

 1. Інноваційна структура пластика. Профіль Rehau Geneo отримав армуючі волокна RAUFIPRO. Це композитний матеріал, що складається із пластику й фіброволоконний. Останні виступають сполучною речовиною і виконують ту ж роль, що і металева арматура в залізобетоні. Але якщо сталеве армування ускладнює конструкцію, то RAUFIPRO відрізняється легкістю при зразкових показниках міцності і жорсткості. Схожу технологію при створенні корпусів сьогодні застосовують конструктори болідів Формули-1 і виробники аеробусів.
 2. Три контури ущільнення. Рехау Генео відрізняється від інших профільних систем німецького виробника наявністю додаткового, третього ущільнювача. Він не тільки підвищує теплоізоляційні властивості, а й позитивно позначається на акустичному комфорті, так як ще краще захищає від проникнення звуків з вулиці. Крім цього форма ущільнювачів додатково оптимізована, так що для закриття віконних стулок потрібно прикладати менше зусиль.
 3. Гнучкість в питанні використання сталевого армування. Вікна Rehau Geneo в ряді випадків обходяться без сталевого армування, не втрачаючи своїх високих експлуатаційних властивостей. Відмовитися від нього дозволяє інноваційний матеріал RAUFIPRO. Так, стандартні вікна невеликій площі в дійсності виконуються без сталевого армування. А ось великі об'єкти, включаючи панорамні конструкції, великі балкони, все ж додатково посилюються металом. При прийнятті рішення, фахівці враховують геометрію, площа і висоту скління, а також розташування приміщення, типові вітрові навантаження і т.д.
 4. Збільшена площа скління. Профільна система Рехау Генео не поступається іншим фірмовим розробкам концерну в плані допустимої висоти пакету і варіативності дизайнерських рішень, незважаючи на збільшення конструктивної глибини і числа камер. Використовуючи даний профіль можна склити вікна і балкони практично будь-яких розмірів, причому без втрат в енергетичній ефективності. Так, з використанням сталевого армування і технік вклеювання скління, максимальні розміри одного профільного елемента можуть досягати розміру 140х260 см (відповідно по ширині і висоті).
 5. Дизайнерське різноманітність. Вікна Рехау Генео не обмежують творчі ідеї дизайнерів і архітекторів. Дана профільна система настільки гнучка в плані форм і колірних рішень, що дає можливість реалізувати найскладніші задуми і сміливі індивідуальні проекти. Виробник пропонує понад 40 варіацій декору і 220 кольорів, при необхідності можна обробити вікна алюмінієвими накладками. У плані форм також пропонується широке різноманіття, включаючи традиційні геометрії (квадрат і прямокутник), овальні, круглі, багатогранні і інші варіації (зі скосами, зовнішніми радіусами і т.д.).

Що використовувати разом з даної профільної системою?

Якщо ви впевнені, що вам необхідний для вікна профіль Рехау Geneo, потрібно визначитися з іншими важливими складовими, включаючи склопакети, фурнітуру та інші аксесуари.

Разом з даним профілем можна використовувати склопакети від 44 до 53 мм. Це відкриває широкі можливості для вибору підходящого рішення в аспекті тепло- і звукоізоляції. Якщо забезпечення максимального тепла - пріоритетне завдання, то до оптимальних варіантів можна віднести:

 • • 3-камерні склопакети (причому нижче товщини 44 мм опускатися не має сенсу, інакше саме скла стануть вузьким місцем скління);
 • • зовнішні скла з напиленням іонами срібла (енергозберігаючі);
 • • наповнення камер криптоном (він характеризується ще меншою теплопровідністю, ніж аргон);
 • • використання теплої дистанційної рамки (композит стали і пластика) замість алюмінієвої, що знизить ймовірність появи конденсату і підвищить температуру на поверхні скла з боку кімнати на 3-4 градуси Цельсія.

Також з профілем Генео рекомендується використовувати фурнітуру перевірених виробників, включаючи Maco і Siegenia, а також приховані петлі. Вони не просто виглядають більш естетично, але і підвищують стійкість до злому, виключають провисання стулок, позитивно позначаються на теплоізоляції. В якості опції можна розглянути використання алюмінієвих накладок. У цьому випадку зростає у Rehau Geneo ціна, але забезпечується виграш в плані зовнішнього вигляду (можна вибрати будь-який колір, створюється ідеально гладка поверхня без швів).

Як підібрати і встановити Rehau Geneo разом з «Газда»?

Перш ніж замовити вікна для своїх потреб, необхідно провести підготовчу роботу. Якщо вас цікавить вартість профілю Rehau Geneo, калькулятор на нашому сайті допоможе провести орієнтовні розрахунки. Тут потрібно вказати форму, приблизні розміри, визначитися з типами стулок (глухими і що відкриваються), вибрати відповідну профільну систему, склопакет, фурнітуру, відлив, підвіконня і т.д.

Далі необхідно зв'язатися з нашими представниками, щоб узгодити приїзд зморщок. Він на місці зробить все виміри і проконсультує з приводу доцільності вибору тих чи інших компонентів вікна. Після виробництва профілю по ваших розмірах, наші сертифіковані монтажники здійснюють установку:

 • • виробляють демонтаж, якщо це необхідно;
 • • встановлюють і фіксують нову конструкцію;
 • • здійснюють гідро- і пароізоляцію монтажних швів;
 • • виконують інші необхідні роботи, починаючи від прибирання приміщення і закінчуючи гарантійним та сервісним обслуговуванням, ремонтом і т.д.

Залишилися питання по Рехау Генео? Ви вже прийняли рішення і готові викликати замірника на будинок? Зв'яжіться з представниками «Газда» будь-яким зручним вам способом.