Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

EURO Design 60

EURO Design 60
Профіль REHAU Euro-Design 60 – оптимальне співвідношення ціни та якості

Технічні характеристики EURO Design 60

Конструктивна / системна глибина, мм 60
Кількість камер, шт 3
Опір теплопередачі 0,62
хШумоізоляція, Дб 41
Зламобезпека до 2 класса (ENV 1627)
Повітропроникність, клас 4 (EN 12207)
Водонепроникність, клас 9А (EN 12208)
Ущільнювач Черный, серый
Cтулка Прямая
Заповнення, мм 32
Штапик 6,5 плоский; 14,5 плоский/круглый

Особливості EURO Design 60

Rehau Euro-Design 60 - це бюджетна профільна система успішного німецького концерну, яка вже не перший рік користується високою популярністю в українських споживачів. Профіль відповідає високим європейським вимогам у плані тепло- і шумоізоляції, а в той же час характеризується прийнятною вартістю. В результаті саме за Рехау Євро 60 в Києві і Україні в цілому закріпився статус оптимального рішення в розрізі «ціна-якість».

Важливі технічні деталі

Даний профіль має три камери і характеризується монтажною шириною 60 мм. З ним можна використовувати склопакети товщиною до 33 мм (як правило, одно- або двокамерні). Тут забезпечуються прийнятні показники по опору теплопередачі - 0,65 м ² K / Вт і шумоізоляції (41 дБ).

Трикамерна система відрізняється гладкою поверхнею зі стабільним розподілом кольору. Усередині знаходяться два ущільнювача, як і вся продукції Рехау, виріб відрізняється правильною геометрією.

Виготовляється профіль Rehau Euro Design 60 на виробничих потужностях німецького концерну в Польщі (завод в Шрем (він же Сьрем)). Пов'язано це з тим, що як раз дана профільна система найбільш затребувана в країнах східної Європи.

Три причини замовити:

  1. Високі експлуатаційні якості, що відповідають європейським стандартам.
  2. Привабливий зовнішній вигляд металопластикових вікон.
  3. Вигідна ціна. Ця профільна система є найбільш доступною в лінійці Рехау.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Де можна використовувати?

Профілі з монтажною шириною 60 мм можна купувати для різних будівельних об'єктів. Оптимальним рішенням з точки зору «ціна-якість» ця система стане для скління балконів, офісних, виробничих і складських приміщень, різних квартир. Якщо необхідно заощадити гроші, але отримати теплі й тихі віконні конструкції, то можна сміливо купувати профіль Rehau Euro 60 в тандемі з 2-камерним склопакетом.

Кілька рекомендацій щодо використання:

  • - Рехау Євро 60 і однокамерні склопакети допустимо застосовувати для скління балконів або лоджій, які не поєднуються з житловими кімнатами;
  • - такий же тандем підійде, якщо поставлено завдання засклити міжповерхові марші під'їздів багатоквартирних будинків;
  • - профільна система разом з 2-камерним склопакетом підійде для скління будинків з центральною системою опалення, особливо в тих випадках, де не пред'являються підвищені вимоги до звуко- і теплоізоляції.

Сильною стороною Rehau Euro-Design 60 є невисока вартість, тому дане рішення можна вважати оптимальним у тих випадках, коли стоїть завдання забезпечити комфортний мікроклімат і затишок при мінімальних вкладеннях коштів.

Чому «Газда»?

Компанія Gazda є сертифікованим партнером німецького концерну і пропонує профільні системи Рехау для покупців в Києві і області. Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте справжню німецьку якість і справжність продукції. Також вибір наших послуг - це можливість отримати найпривабливішу вартість на Rehau Euro-Design 60 - баз націнок від посередників.

Оскільки експлуатаційні властивості вікна багато в чому залежать і від правильності монтажу, вибір послуг Gazda виправданий подвійно. У нас працюють досвідчені монтажники, які пройшли навчання в академії Рехау. Саме тому ми даємо гарантію на нашу роботу, виконуємо повний спектр гарантійних зобов'язань і пропонуємо подальше сервісне обслуговування і / або ремонт вікон.

Щоб дізнатися всі деталі співпраці, включаючи орієнтовні ціни і терміни виготовлення вікон, зв'яжіться з нашими представниками або скористайтеся онлайн-формою виклику замірника на будинок.