Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Brillant Design

Brillant Design
REHAU Brillant-Design – віконна система класу «преміум», що відповідає найвищим естетичним і технічним вимогам

Технічні характеристики Brillant Design

Конструктивна / системна глибина, мм 70
Кількість камер, шт 5
Опір теплопередачі 0,77
хШумоізоляція, Дб 45
Зламобезпека до 3 класса (ENV 1627)
Повітропроникність, клас 4 (EN 12207)
Водонепроникність, клас E 900 (EN 12208)
Ущільнювач Чёрный, серый
Cтулка 68BD/70
Заповнення, мм 32
Штапик 22,5 круглый; 14,5 круглый; 6,5 плоский

Особливості Brillant Design

Профіль Rehau Brillant Design - це преміальна продукція німецького виробника, яка, перш за все, відрізняється від інших систем оригінальним дизайном (що і закладено в самій її назві). Елегантно закруглена стулка звертає на себе увагу з вулиці, що також допомагає в реалізації оригінальних архітектурних рішень. Крім цього профіль відрізняється високими експлуатаційними характеристиками, які по ряду параметрів навіть перевершують Euro-Design 70. Проводиться система на німецькому заводі, як і інша продукція преміум-класу.

Основні технічні особливості Rehau Brillant-Design

Монтажна ширина (конструктивна глибина) профілю дорівнює 70 мм, а число камер - 5. Тут можна встановити склопакет товщиною до 41 мм, тим самим забезпечивши прийнятні теплоізоляційні властивості і захист від шуму (до 43 дБ). Діамант-Дизайн відповідає високим європейським вимогам з безпеки (RC3), водо- і повітропроникності.

У зв'язку з особливою конструкцією стулок, даний профіль також відрізняється трохи більшою товщиною зовнішньої стінки (3 мм замість 2,8 мм у Євро-Дизайн 70), що нехай і трохи, але покращує теплоізоляційні властивості. Але головною перевагою даного рішення на тлі інших профільних систем Рехау, є дизайн.Бездоганний зовнішній вигляд

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Зовнішність профілю відразу дає про себе знати на тлі продукції конкурентів і інших віконних систем німецького концерну.

До головних сильних сторін Rehau Brillant Design в плані дизайну відноситься наступне:

  • • бездоганно гладка і рівна глянсова поверхню. Тут використовується технологія High Definition Finishing, що об'єднує естетичні переваги з практичністю. Так, гладкий пластик краще захищений від забруднень, а поверхні профілю навіть через тривалий час не втрачають свій вихідний вигляд;
  • • закруглені форми стулки. Завдяки цій особливості вікно здається масивніше і ширше, викликаючи асоціації з висококласними дерев'яними аналогами. Просте візуальне порівняння двох зразків профілю - Brillant-Design і Euro-Design 70 не залишає сумнівів у справжніх цінителів краси;
  • • різноманіття колірних рішень і форм. Додатково прикрасити і перетворити вікно можна за допомогою алюмінієвих накладок, використання ламінування і т.д. До того ж Rehau Brillant Design підходить не тільки для стандартних прямокутних прорізів. За допомогою цього профілю можна в ще більшій мірі виділити трикутні, трапецієподібні, округлі і нестандартні вікна.

Сфера використання

Дизайнерський профіль преміального класу найчастіше замовляють для скління котеджів і заміських будинків. У квартири багатоповерхових будинків, особливо ті, що розташовуються на високих поверхах, Rehau Brillant-Design замовляють рідше. В цьому випадку оцінити унікальну закруглену форму з вулиці проблематичніше, а значить і доцільність використання низька.

Додатково часто роблять ламинацию. В результаті котедж або інший об'єкт приватного будівництва отримує додаткові переваги і ще більше виділяється на тлі інших будівель. Плавні межі, легкі глянцеві відблиски, текстура «під дерево» - все це гідно оцінять естети і цінителі прекрасного екстер'єру.

Як замовити?

Придбати гарні, теплі і добре захищають від шуму вікна Rehau Brillant Design можна на сайті «Газда». Для замовлення потрібно викликати замірника на будинок, який також проконсультує з приводу можливих варіантів. А після завершення виготовлення під ваші розміри, наші фахівці здійснять кваліфікований монтаж. Оскільки «Газда» є сертифікованим представником Рехау, вам гарантовано еталонну якість профілю, кращі ціни і висококласне сервісне обслуговування.