Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Утеплюйся разом з «Газда – екозберігаючі вікна».

20.08.2018
Утеплюйся разом з «Газда – екозберігаючі вікна».

Утеплюйся разом з «Газда – екозберігаючі вікна». В період з 20 серпня до 20 вересня 2018 року, замовляйте вікна Rehau з монтажем та отримуйте енергозберігаюче напилення та аргон у подарунок!

Сучасний енергозберігаючий склопакет тепліший за цегляну стіну! Порівняємо показники опору теплопередачі: звичайний двокамерний склопакет – 0,50 м2К/Вт, цегляна стіна товщиною 53 см – 0,86 м2К/Вт, а двокамерний енергозберігаючий склопакет – 0,98 м2К/Вт.

Тобто, встановивши вікна з енергозберігаючим напиленням та заповненням камери склопакету аргоном, температура повітря в приміщенні підвищиться більше ніж на 5⁰С без використання додаткових опалювальних пристроїв. 

За рахунок чого це відбувається? Завдяки нанесенню на поверхню скла спеціального низькоемісійного оптичного покриття Енергозберігаюче скло відбиває теплове випромінювання не даючи теплу виходити з приміщення на вулицю. Інертний газ – аргон, який закачується в камеру склопакета, має більші щільність, в’язкість та діаметр молекул (у порівнянні із сухим повітрям), що призводить до зниження конвекційних потоків усередині склопакету, що і забезпечує високі показники тепло- та шумоізоляції.

Компанія «Газда – екозберігаючі вікна» надає можливість замовити вікна з енергозберігаючим напиленням та аргоном за ціною вікон зі звичайним склопакетом. Не пропустіть вигоду – замовляйте вікна прямо зараз.

Для детальної консультації зателефонуйте до нас ‎(044) 377 5 377

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку