Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Бажаєте вигідно придбати найбільш тепле вікно?

21.09.2018
Ви зібрались придбати вікно і звичайно ж шукаєте найкращий варіант, щоб взимку було тепло та не дуло

Що робить вікно дійсно теплим? Є простий секрет!
Ви зібрались придбати вікно і звичайно ж шукаєте найкращий варіант, щоб взимку було тепло та не дуло) Зараз мабуть уже всі знають, що у сучасному ПВХ-вікні є профіль, і те, що у ньому є камери, і чим їх більше – тим він тепліше. А ще є склопакет, і краще, якщо в ньому буде енергоефективне напилення.
Ось здавалося б і все, що потрібно для теплого вікна. А виявляється ні! Виявляється, в склопакеті є проблемна зона -  це алюмінієва дистанція, через яку і виникають проблеми з появою конденсату та промерзанням склопакету. Відповідно, для дійсно теплого вікна потрібно обрати правильну дистанційну рамку. Ми всім своїм покупцям радимо  звернути увагу на металопластиковi  дистанційнi терморамки. Вони набагато теплішi за звичайнш алюмінієвi, захищають вікна від появи конденсату та знижують ефект холоду. А для тих, у кого iндивiдуальне опалення, це ще означає економію на коммунальных платежах. До речi, зараз в нас дiє акція на такі рамки - терморамка GGC Termo за ціною звичайної алюмінієвої рамки!
Якщо бажаєте вигідно придбати найбільш тепле вікно, телефонуйте!  Акція діє тільки в період з 21 вересня до 20 жовтня 2018 року
*Для уточнення асортименту продукції, яка приймає участь в акції та для детальної консультації
  звертайтесь у відділ продажів компанії Газда (044) 377 5 377

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку