Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Концерн REHAU працює з 1948 року і є світовим лідером виробництва продуктів з полімерів. Концерн пропонує економічні та екологічно безпечні інноваційні рішення для віконної і фасадної технік, внутрішніх і зовнішніх інженерних систем. Компанія ГАЗДА співпрацює з REHAU в області металопластикових віконних конструкцій.

https://www.rehau.ua/vikna

https://www.rehau.ua

Глас Трьош Україна — безумовний лідер ринку склопакетів в Україні входить до групи компаній Glas Troesch (Швейцарія), яка є світовим виробником скла та склопрозорих конструкцій найвищої якості. Продукція компанії Glas Troesch виготовляється на 60 підприємствах, розташованих у Швейцарії, Німеччині, Франції, Польщі, Україні та Молдові. Річний обіг складає більше 5 млн м2склопакетів.
www.glastroesch.ua

Компанія MACO — європейський лідер у виробництві фурнітури комплектуючих для будівництва світлопрозорих конструкцій і безумовний носій ідей та інновацій, які зумовлюють майбутній розвиток віконної техніки в цілому.
www.maco.ru

Компания SIEGENIA-AUBI — один з провідних європейських виробників фурнітури для металопластикових вікон і дверей, що працює на віконному ринку з 1914 року. Фурнітура SIEGENIA-AUBI відрізняється безкомпромісною німецькою якістю виконання, високим рівнем інноваційності, комплексністю та інтегрованістю рішень.
www.siegenia.com.ru

Fimtec — надійний партнер у поставках обладнання для переробки ПВХ і алюмінієвих профілів та виробництва склопакетів. Fimtec пропонує комплексні та детальні вирішення питань відповідно до індивідуальних вимог.
www.fimtec.kiev.ua

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных