Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Авторизований партнер концерну REHAU


 
Компанія ГАЗДА існує на ринку України з 2002 року, займаючи перші позиції у виробництві та обслуговуванні пластикових конструкцій. Весь цей час партнером компанії є концерн REHAU — провідний європейський бренд у розробці технологій на основі полімерів.

 

Компанія ГАЗДА є авторизованим партнером REHAU на території України.

Це означає, що компанія ГАЗДА виконує всі вимоги, які висуває концерн REHAU до своїх партнерів. Співробітники компанії ГАЗДА проводять перевірку відповідності виробів технологічним вимогам, випробовують готову продукцію на волого-та воздухонепроникність, проводять жорсткий контроль якості продукції в спеціальній лабораторії. І лише після досягнення зразками показників рівня «А» приймається рішення про авторизацію продукції.

Завдяки такому партнерству на вітчизняні ринки надходять пластикові вікна, відповідні європейським стандартам. Як авторизований партнер REHAU, компанія ГАЗДА використовує при виробництві пластикових вікон нові технології, які вимагають менших витрат енергії та матеріалів.

На всіх етапах співпраці компанія REHAU прагне бути ближче до партнерів і надавати всебічну підтримку у розвитку їхнього бізнесу.

 
Компанія ГАЗДА® Екозберігаючі пластикові вікна, співпрацюючи з німецьким концерном REHAU та виконуючи умови програми, поставляє на ринок високоякісну продукцію, що відповідає світовим стандартам. Продукція фірми — це перевірені часом екологічно чисті пластикові вікна, виготовлені з надійних профілів REHAU та укомплектовані австрійської фурнітурою фірми МАСО.

Академія REHAU від компанії ГАЗДА®


 
Компанія REHAU — основний партнер компанії ГАЗДА® Екозберігаючі пластикові вікна. ПВХ-профіль REHAU , який використовується компанією ГАЗДА для виробництва металопластикових вікон, володіє чудовою якістю і відмінно зарекомендував себе як в країнах Європи, так і в Україні.

Ринок пластикових вікон в Україні стрімко розвивається і розширюється. Успішна робота на ринку пов'язана з постійним зростанням і вдосконаленням компанії, що прагне завжди бути на крок попереду конкурентів. Прагнучи до підвищення якості продукції, що випускається і її обслуговування, в Києві в 2003 році почав роботу навчальний центр — Академія REHAU, головне завдання якої — підвищення рівня кваліфікації фахівців з виробництва і монтажу пластикових вікон фірм-партнерів компанії REHAU.


Академія REHAU — місія


Місія Академії REHAU — нарощування професійної компетентності і конкурентоспроможності фірм-партнерів компанії. Адже навчання і підвищення кваліфікації сьогодні є фундаментом для розвитку в майбутньому, а знання та компетентність — обов'язкові складові частини успіху на ринку.


Академія REHAU — навчання


Викладачі Академії REHAU — це висококваліфіковані фахівці у своїй галузі, що володіють знаннями та багатим практичним досвідом. Технологічний центр Академії REHAU представляє собою демонстраційний зал повного циклу, який знайомить з усіма етапами виробництва пластикових вікон і сучасними методами їх випробувань. Виробничий цех з технологічною лінією на 25-30 пластикових вікон за зміну виконаний з дотриманням усіх нормативних вимог до виробничих приміщень.

Навчання в Академії REHAU гармонійно поєднує теорію і практику. Навчальний клас на 40 місць забезпечений всіма необхідними засобами для проведення занять. На практичних заняттях учні Академії можуть власноруч виготовити пластикові вікна і здійснити їх монтаж. Для цього в цеху споруджені цегляна і панельна стіни «типового» українського будинку з прорізами для вікон.

Навчання в Академії REHAU для партнерів компанії безкоштовне, що дозволяє охопити велике коло бажаючих підвищити кваліфікацію.

Організація Академії REHAU свідчить про те, що компанія REHAU прийшла на український ринок всерйоз і надовго, зацікавлена в передачі нових технологій, навчання спеціалістів та забезпеченні високої якості пластикових вікон.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных