Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Партнер REHAU

Авторизований партнер концерну REHAU


 
Компанія ГАЗДА існує на ринку України з 2002 року, займаючи перші позиції у виробництві та обслуговуванні пластикових конструкцій. Весь цей час партнером компанії є концерн REHAU — провідний європейський бренд у розробці технологій на основі полімерів.

 

Компанія ГАЗДА є авторизованим партнером REHAU на території України.

Це означає, що компанія ГАЗДА виконує всі вимоги, які висуває концерн REHAU до своїх партнерів. Співробітники компанії ГАЗДА проводять перевірку відповідності виробів технологічним вимогам, випробовують готову продукцію на волого-та воздухонепроникність, проводять жорсткий контроль якості продукції в спеціальній лабораторії. І лише після досягнення зразками показників рівня «А» приймається рішення про авторизацію продукції.

Завдяки такому партнерству на вітчизняні ринки надходять пластикові вікна, відповідні європейським стандартам. Як авторизований партнер REHAU, компанія ГАЗДА використовує при виробництві пластикових вікон нові технології, які вимагають менших витрат енергії та матеріалів.

На всіх етапах співпраці компанія REHAU прагне бути ближче до партнерів і надавати всебічну підтримку у розвитку їхнього бізнесу.

 
Компанія ГАЗДА® Екозберігаючі пластикові вікна, співпрацюючи з німецьким концерном REHAU та виконуючи умови програми, поставляє на ринок високоякісну продукцію, що відповідає світовим стандартам. Продукція фірми — це перевірені часом екологічно чисті пластикові вікна, виготовлені з надійних профілів REHAU та укомплектовані австрійської фурнітурою фірми МАСО.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных