Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Компанія ҐАЗДА стала технічним партнером виступу Ніка Вуйчича на НСК «Олімпійський»

Компанія ҐАЗДА стала технічним партнером виступу Ніка Вуйчича на НСК «Олімпійський»
10.04.2016
7 квітня 2016 року в холі чемпіонів НСК «Олімпійський» відбулась прес-конференція з участю спеціального запрошеного гостя, людини-легенди – Ніка Вуйчича, який приїхав в Україну з програмою «Життя без кордонів».

На прес-конференцію Нік Вуйчич вийшов до гостей у вишиванці і поділився з учасниками історією життя, розповів про те, як він зумів трансформуватись і жити без рук і ніг, знайшов віру в себе і свої можливості.

Основне повідомлення для українців і беззмінний девіз Ніка: « Мріяти, ніколи не здаватись, і не важливо, які виклики ставить перед вами життя, любіть один одного, допомагайте один одному в часи незгод і ніколи не зупиняйтесь» .

Після прес-конференції Нік виступав на стадіоні НСК «Олімпійський». Нік багато говорив про важкий період для України: "Буря над Україною пройде хоч би там що, потрібно допомагати один одному, підтримувати один одного.»

Багато посилів він адресував молодим людям: "Ви не повинні здаватися тим, ким ви не є, будьте найкращим собою».

Компанія ҐАЗДА виступила технічним партнером заходу. Завдяки підтримці компанії та особисто директору Оксьоненко Вячеславу Валерійовичу для інвалідів-колясочників була налаштована спеціальна площадка з пандусами, де вони могли знаходитись і зручно пересуватись.

Візит Ніка в Україну – це надзвичайна подія і ми раді, що могли стати частиною цього та допомогти тим, хто цього найбільше потребував.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку