Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Еко Вікна

Екозберігаючі металопластикові вікна ГАЗДА®


 
Екозберігаючі металопластикові вікна — це не просто високоякісні пластикові вікна. Це філософія компанії ГАЗДА, нова концепція життя, яка полягає в наданні своїм клієнтам комплексного сервісу та високоякісної металопластикової продукції, виробленої за інноваційними європейськими технологіями.

Екозберігаючі металопластикові вікна виробляються і сертифікуються відповідно до екологічних стандартів Євросоюзу. Усі комплектуючі, які використовують при виробництві металопластикових вікон, сприяють енергозбереженню.

Компанія ГАЗДА® Екозберігаючі пластикові вікна використовує ПВХ-профілі REHAU, вироблені в Німеччині, і фурнітуру австрійської фірми МACO. Ці світові бренди зарекомендували себе як найкращі на ринку металопластикової продукції.

Для склопакетів компанія використовує тільки низькоемісійне скло з м'яким покриттям, яке найкращим чином економить енергоресурси Вашого дому. 
 

Екозберігаючі металопластикові вікна REHAU — це:


1. Створення екологічного і здорового комфорту Вашого будинку.
2. Продукція з екологічно чистих та високоякісних комплектуючих.
3. Виробництво пластикових вікон, встановлення вікон та сервіс пластикових вікон, що сприяють енергозбереженню.

Фахівці підрахували, що одне екозберігаюче вікно рятує дерево вагою 150 кг кожні 15 діб.

Оскільки для обігріву 1 м² площі в середньому необхідне 0,35 МДж в годину, а пластикові вікна (2-х камерна система) зберігають в середньому на 40% енергії більше, ніж старі вікна, то економія на обігріві 1 м² складе 0,14 МДж в годину. 1 кг деревини при спалюванні виділяє 20 МДж, тож для здобуття 0,14 МДж необхідно спалити 0,007 кг деревини. Тобто на 1 м² заощаджується 0,007 кг деревини в годину.
У середній 2-х кімнатній квартирі площею 65 м² економія складає 65*0,007=0,45 кг в годину. За добу — 10,8 кг деревини.

Таким чином, середнє дерево вагою 150 кг заощаджується за 150:10,8=13,8 діб. Враховуючи погрішність прорахунків, говоримо не про 13,8, а про 15 діб.  

Металопластикові вікна компанії ГАЗДА та збереження довкілля

Вікна
Енергозберігаючі, з високими теплозахистом і звукоізоляцією, герметичні, довговічні, естетичні, прості в обслуговуванні металопластикові вікна.

Тепло
Конструкція металопластикових вікон ГАЗДА з якісного ПВХ максимально зберігає тепло в приміщенні й істотно скорочує витрати на опалення.

Енергія
Енергозберігаючі металопластикові вікна компанії ГАЗДА дозволяють економити енергію.

Ресурси
Зберігаючи енергію, металопластикові вікна компанії ГАЗДА зберігають ресурси, кількість яких у світі постійно скорочується.

Екологія
Зберігаючи ресурси і сприяючи зменшенню забруднення навколишнього середовища, металопластикові вікнакомпанії ГАЗДА піклуються про екологію.

Майбутнє
Піклуючись про екологію сьогодні, ми створюємо чистий і безпечний для оточуючих світ завтра.

Захист
Установка вікон компанії ГАЗДА — екологічно безпечне життя!


Купуючи металопластикові вікна компанії ГАЗДА® Екозберігаючі пластикові вікна, Ви разом з нами починаєте екологічно мислити і створювати чистий і безпечний навколишній світ для себе та інших! 

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных