Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Академія REHAU

Академія REHAU від компанії ГАЗДА®


 
Компанія REHAU — основний партнер компанії ГАЗДА® Екозберігаючі пластикові вікнаПВХ-профіль REHAU , який використовується компанією ГАЗДА для виробництва металопластикових вікон, володіє чудовою якістю і відмінно зарекомендував себе як в країнах Європи, так і в Україні.

Ринок пластикових вікон в Україні стрімко розвивається і розширюється. Успішна робота на ринку пов'язана з постійним зростанням і вдосконаленням компанії, що прагне завжди бути на крок попереду конкурентів. Прагнучи до підвищення якості продукції, що випускається і її обслуговування, в Києві в 2003 році почав роботу навчальний центр — Академія REHAU, головне завдання якої — підвищення рівня кваліфікації фахівців з виробництва і монтажу пластикових вікон фірм-партнерів компанії REHAU.


Академія REHAU — місія


Місія Академії REHAU — нарощування професійної компетентності і конкурентоспроможності фірм-партнерів компанії. Адже навчання і підвищення кваліфікації сьогодні є фундаментом для розвитку в майбутньому, а знання та компетентність — обов'язкові складові частини успіху на ринку.


Академія REHAU — навчання


Викладачі Академії REHAU — це висококваліфіковані фахівці у своїй галузі, що володіють знаннями та багатим практичним досвідом. Технологічний центр Академії REHAU представляє собою демонстраційний зал повного циклу, який знайомить з усіма етапами виробництва пластикових вікон і сучасними методами їх випробувань. Виробничий цех з технологічною лінією на 25-30 пластикових вікон за зміну виконаний з дотриманням усіх нормативних вимог до виробничих приміщень.

Навчання в Академії REHAU гармонійно поєднує теорію і практику. Навчальний клас на 40 місць забезпечений всіма необхідними засобами для проведення занять. На практичних заняттях учні Академії можуть власноруч виготовити пластикові вікна і здійснити їх монтаж. Для цього в цеху споруджені цегляна і панельна стіни «типового» українського будинку з прорізами для вікон.

Навчання в Академії REHAU для партнерів компанії безкоштовне, що дозволяє охопити велике коло бажаючих підвищити кваліфікацію.

Організація Академії REHAU свідчить про те, що компанія REHAU прийшла на український ринок всерйоз і надовго, зацікавлена в передачі нових технологій, навчання спеціалістів та забезпеченні високої якості пластикових вікон.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных