Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Віконна компанія ГАЗДА® Екозберігаючі вікна пропонує металопластикові вікна REHAUустановка віконбалкни під ключ, повний комплекс послуг та сервісного обслуговування вікон

Металопластикові вікна Київ, виробництво вікон, балкони під ключ, продаж, установка вікон, сервісне бслуговування — спеціалізація віконної компанії ГАЗДА® Екозберігаючі металопластикові вікна.

Місія віконної компанії ГАЗДА® Екозберігаючі вікна — стати лідерами віконної галузі з виробництва металопластикової продукції в Україні.

Віконна компанія ГАЗДА® Екозберігаючі металопластикові вікна існує на українському ринку пластикових вікон з 2004 року. Вікна Київ, Чернігів — дилерськая мережа компанії в Києві, Київській області й Чернігові.

Металопластикові вікна REHAU: виготовлення, доставка, установка вікон, гарантійне й післягарантійне обслуговування здійснюються фахівцями компанії, які пройшли професійне навчання та стажування в Академії REHAU.

Металлоластіковие вікна компанії ГАЗДА® Екозберігаючі вікна мають ряд переваг, які можна пояснити дією наступних факторів:

1. Металопластикові вікна REHAU компанії ГАЗДА виготовляються на найсучаснішому обладнанні з використанням передових технологій.

2. Металопластикові вікна укомплектовані продукцією компаній, що є світовими лідерами в цій галузі: REHAU, MACO, SIEGENIA-AUBI, Glas Trösch.

3. Екозберігаючі металопластикові вікна компанії ГАЗДА — це не просто високоякісні металопластикові вікна. Це філософія компанії ГАЗДА, нова концепція життя, яка полягає в наданні своїм клієнтам комплексного сервісу та високоякісної металопластикової продукції.

4. Металопластикові вікна компанії ГАЗДА виробляються і сертифікуються відповідно до екологічних стандартів Євросоюзу. Усі комплектуючі екологічно безпечні і сприяють енергозбереженню та економії тепла.

5. Металопластикові вікна компанії ГАЗДА — енергозберігаючі, з високим теплозахистом і звукоізоляцією, герметичні, довговічні, естетичні, прості в обслуговуванні. Конструкція вікна REHAU максимально зберігає тепло в приміщенні й істотно скорочує витрати на опалення, зберігаючи тепло та енергію, необхідну для його виробництва. Зберігаючи енергію і ресурси, металопластикові вікна компанії ГАЗДА піклуються про екологію і майбутнє планети.

6. Металопластикові вікна ГАЗДА можуть мати будь-яку форму, конфігурацію, колір. Нестандартні вікна — це стильно, сучасно і оригінально!

7. Металопластикові вікна є ідеальним варіантом скління балконів і лоджій, а наша послуга «Балкони під ключ» дозволить вам отримати в короткі терміни повністю обладнаний балкон найвищої якості!

8. Установка вікон і їх сервіс, які здійснюються фахівцями компанії ГАЗДА, також сприяють максимальному тепло-і енергозбереженню, будучи запорукою довговічної й бездоганної служби вікна Київ.

9. Компанія ГАЗДА надає безкоштовне гарантійне обслуговування на металопластикові вікна строком на 5 років, при цьому час експлуатації пластикових вікон не менше 40 років!


Професіоналізм, творчий потенціал і повна віддача своїй справі дозволили компанії зайняти міцні позиції на ринку пластикових вікон. Будь-якому замовлення, незалежно від його обсягу, приділяється підвищена увага всіх співробітників компанії.

Наша компанія навчилася дотримуватися баланс між новими ідеями та накопиченими знаннями для забезпечення максимальним комфортом і задоволення найвимогливіших смаків споживача.

У кожному представництві віконної компанії ГАЗДА Ви можете отримати консультацію з будь-якого питання щодо пластикових вікон. Досвідчені фахівці, орієнтуючись на побажання замовника та враховуючи технологічні можливості виробництва вікон, запропонують найбільш прийнятний варіант металопластикових вікон і комплектуючих до них.

Металопластикові вікна ГАЗДА — екологічно безпечне життя!

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных